24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Zimowy zestaw – czy to na wyjście prywatne, czy też służbowe – nie może obyć się bez odpowiedniego nakrycia głowy, które ogrzeje uszy i zapewni odpowiednie uczycie komfortu podczas nawet największych mrozów. By jednak nie zaburzyć układu fryzury dobrze jest wybrać opcję zapewniającą łatwe założenie oraz wystarczającą ochronę dla tychże najbardziej wrażliwych na zimno miejsc na głowie.

Nauszniki, które znajdą Państwo w naszej kolekcji markowych dodatków (w tym przypadku od Yves Salomon Paris) niezawodnie sprawdzą się w każdej sytuacji, a przy tym będą prezentowały się niezwykle elegancko i stylowo.

Dyskretna ochrona uszu, jaką oferują nasze nauszniki od Yves Salomon Paris daje również naszym klientkom uczucie całkowitej wygody podczas użytkowania. Elastyczna struktura łącząca obie części przylegające do boków Państwa głowy sprawia, że produkty zgromadzone w tej kategorii można bez problemu dopasować do swoich potrzeb. Warto również zaznaczyć, iż asortyment ten wykonany jest z futra królika, które nie tylko jest bardzo szlachetnym materiałem, ale i zapewnia swojej użytkowniczce uczucie miękkiego i przyjemnego dotyku.

KUP HITY INSTAGRAMU