24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Będąc w swoim domu nie trzeba się martwić brakiem miejsca czy też łatwością dostępu do potrzebnych kosmetyków – inaczej jest jednak, gdy wyrusza się w podróż. Znając potrzeby naszych klientek oraz ich wymagania dotyczące stylu oraz wielkości kolekcji potrzebnych produktów do utrzymania pięknego i zdrowego wyglądu, chcieli byśmy zaproponować Państwu zakup jednej z naszych markowych kosmetyczek od Valentino, Kenzo, Tory Burch oraz Moncler.

Już na pierwszy rzut oka widać tu, że produkty wykonano z dużą precyzją (są one szyte ręcznie) oraz przy użyciu bardzo dobrych i wytrzymałych na częstą eksploatację materiałów.

Jeśli zależy Państwu na niewielkiej kosmetyczce, która sprawdzi się w krótkich podróżach i zaoszczędzi trochę miejsca w walizce, to na pewno asortyment proponowany przez Tory Burch będzie w stanie sprostać oczekiwaniom pokładanym w jego estetyce i funkcjonalności.
Pozostałe marki (Valentino, Kenzo, Moncler) również zaprezentowały tu bardzo praktyczne modele swoich kosmetyczek, choć nieco bardziej „pakowne” - idealne na wakacje i wyjazdy służbowe. Jak już wspominaliśmy produkty te zostały uszyte z bardzo szlachetnych i pięknych materiałów (a także miłych w dotyku), a są to przede wszystkim skóra cielęca, nylon oraz poliuretan. Całości dopełnia oczywiście logo projektanta, które w każdym przypadku tej części naszej oferty naturalnie wpisuje się w stylistykę produktu, którą zdobi i wzbogaca o wyjątkowy i prestiżowy charakter.

KUP HITY INSTAGRAMU