24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
130 1840
Najlepsze okazjeBreloki

 

Subtelne i gustowne dodatki nie muszą wcale dotyczyć jedynie sfery biżuterii, czy pomniejszych elementów garderoby, jak np. rękawiczki. Asortyment, który znajdą Państwo w tej kategorii, i do którego zgłębienia serdecznie zachęcamy, to bowiem stylowe breloki, które nasze klientki mogą przypiąć do swoich kluczy czy też ulubionej torebki, zależnie od upodobań i potrzeb.

Dzięki tej drobnej zmianie – wydawać by się mogło kosmetycznej – można uzyskać naprawdę ciekawy efekt i np. zmienić swoją torbę na ramię w elegancką i wyjątkową opcję pasującą również do bardziej wieczorowych kreacji. Naszym zdaniem warto zainwestować w to drobne urozmaicenie, zwłaszcza, że za naszą ofertę odpowiadają tu najbardziej znane i doceniane marki świata mody – Kenzo, Yves Salomon Paris, Tod's oraz Tory Burch.


Doskonale rozumiemy, że nawet tak mały dodatek powinien reprezentować sobą najwyższą jakość wykonania oraz odpowiedni stosunek ceny do szlachetności użytych materiałów. Breloki, które znajdą Państwo w tej części naszej oferty doskonale radzą sobie z tymi wymaganiami, gdyż ich projektanci (Kenzo, Yves Salomon Paris, Tod's oraz Tory Burch) stworzyli je na bazie takich ekskluzywnych surowców, jak np. skóra cielęca, futro lisa, futro owcy, królicza skóra, czy też posrebrzany mosiądz. Niektóre z nich pełnić będą jedynie funkcję ozdobną, z kolei inne mogą okazać się praktycznym dodatkiem, np. jeśli chodzi o schowanie do nich kluczy, czy monet. Warto również nadmienić, iż asortyment ten jest także różnorodny pod względem kolorystyki. Płynnie przechodzi ona od klasycznej czerni, bieli, brązu oraz czerwieni, przez całą gamę ciepłych i chłodnych odcieni, aż po eleganckie i nowoczesne warianty szarości i cielistego kolorów.

 

KUP HITY INSTAGRAMU