24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Kobieca biżuteria wcale nie musi ograniczać się jedynie do asortymentu bransoletek, kolczyków i naszyjników. Równie eleganckim dodatkiem, a przy tym także i funkcjonalnym, są zegarki. Znajdująca się w tej kategorii oferta to doskonały przykład, jak różnorodna stylistyka oraz połączenie wysokiej jakości materiałów może sprawić, że Państwa stylizacja nabierze odpowiedniej elegancji oraz zostanie subtelnie podkreślona.

Zegarek dobrany do torebki lub po prostu wykonany w monochromatycznej palecie barw pasującej do różnych zestawów, na pewno jest w stanie przyciągnąć spojrzenie i wzbudzić ciekawość, zwłaszcza w tak gustownych projektach, w jakie zaopatruje nas marka Kenzo.

Składając nam wizytę w jednym z naszych stacjonarnych salonów lub sklepie internetowym otrzymają Państwo niepowtarzalną okazję wyboru i nabycia jednego z zegarków zaprojektowanych przez Kenzo. Zależnie od wybranej opcji mogą być one uzupełnieniem eleganckiego zestawu wieczorowego lub towarzyszyć naszym klientkom podczas codziennych aktywności. Mechanizmy dostępnych w tej części naszej oferty modeli to całkowicie kwarcowa i precyzyjna maszyneria, która nie spóźni się nawet o sekundę. Tarcza ozdobiona głową tygrysa (choć nie w każdym wypadku) nadaje tymże produktom lekko drapieżnego wyglądu oraz podkreśla samo logo marki.

Oferowane przez nas zegarki zaprojektowane przez Kenzo to również doskonałej jakości materiały użyte do produkcji tych wzorniczych perełek świata modnych dodatków i kobiecej biżuterii. Przepiękne połączenie kolorów (np. zielonego i pomarańczowego, czy też fioletu i bieli) walczą o uwagę naszych klientek wspólnie z eleganckimi materiałami – stalą szlachetną, żywicą, gumą. Jeśli zaś chodzi o zapięcie to do Państwa wyboru oddajemy klasyczne i wytrzymałe bransoletki oraz sportowe i elastyczne paski, które zapewniają odpowiednią wygodę użytkowania oraz wyglądają bardzo estetycznie w połączeniu z użytymi w danym projekcie barwami.

KUP HITY INSTAGRAMU