24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

Cena
0 0
Najlepsze okazjeDom & Wnętrze

Brak wyników.

Poniższa kategoria to zbiór wszystkich tych rzeczy, które powinny się znaleźć w domu każdej klientki, dla której moda, styl i wiedza na temat aktualnych trendów na światowych pokazach największych projektantów są bardzo ważne oraz sprawiają radość.

Nic więc dziwnego, że w tej ofercie znalazły się takie perełki jak:
- książki i albumy ze świata mody od Valentino, Ralpha Laurena, Christiana Louboutina oraz Tory Burch,
- kobiece, kolorowe i wykonane z wysokiej jakości bawełny ręczniki kąpielowe od Beach Bunny,
- świece zapachowe z kolekcji domowej Ralpha Laurena (idealne połączenie odprężających zapachów jaśminu, konwalii, bursztynu, róży, czy też paczuli, drzewa sandałowego, wanilii i kwiatów tytoniu),
- ozdobiony logiem naszego sklepu leżak plażowy (lekki i wytrzymały, a przy tym subtelny i stylowy – zupełnie jak nasze klientki).

Jeśli są Państwo zainteresowaniu tą częścią naszego asortymentu to zapraszamy do składania zamówień, kontaktu lub osobistych odwiedzin w jednego z naszych Salonów. Gwarantujemy, że nawet tak codzienne elementy jak książka, ręcznik, świeca czy leżak, mogą dodać Państwa życiu odrobiny nowoczesnej acz nie narzucającej się elegancji i luksusu – w końcu to projekty i inspiracje najsławniejszych postaci we współczesnym świecie mody (Valentino, Ralpha Laurena, Christian Louboutin, Beach Bunny oraz Tory Burch).

KUP HITY INSTAGRAMU