24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

torby
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
570 4190
Najlepsze okazje


 

Gracja, z jaką nasze produkty są w stanie na stałe zagościć w Państwa życiu codziennym – nawet w tak zwykłych chwilach jak zakupy – jest wynikiem połączenia najnowszych trendów w światowym designie oraz funkcjonalności. Torebki typu shopper, należące do najświeższych kolekcji przedstawionych przez takich projektantów, jak Valentino, Kenzo, Tory Burch, Ralph Lauren, Moncler, czy Victoria Beckham niewątpliwie posiadają wszystkie niezbędne cechy, których mogą oczekiwać od nich klientki odwiedzające nasz sklep internetowy.

Jeśli chodzi o torebki typu shopper to niewątpliwie najważniejsza jest dla Państwa ich odpowiednia pojemność – zaraz obok stylu ściśle dopasowanego do gustu konkretnej użytkowniczki. Także w tym temacie mamy Państwu bardzo dużo do zaoferowania, gdyż wielkości oraz wzornictwo tej części naszego asortymentu bazuje na różnorodnych upodobaniach współczesnych kobiet oraz ich indywidualnych cechach charakteru. Pod tym względem projekty zaproponowane przez marki Tod's, Kenzo, Tory Burch, Ralpha Laurena, Valentino oraz Moncler wzorowo i przy użyciu najwyższej jakości materiałów tworzą swoje kolejne projekty – od klasycznych i prostych modeli w odcieniach czerni i brązu, przez energetyczne i kolorowe torby na zakupy, aż po eleganckie produkty w delikatnych, pastelowych barwach.

By zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonania naszej oferty, pragniemy zaproponować naszym klientkom torebki na zakupy wykonane z takich ekskluzywnych surowców, jak np. skóra cielęca, skóra Saffiano oraz poliuretan, nierzadko ozdobionych elementami metalowymi (ćwiekami lub logo projektanta). Zapewnia to im nie tylko wysoki poziom estetyki, ale i wytrzymałość uchwytów na ciężar zakupionych produktów. Gwarantujemy, że codzienna wyprawa do sklepu z naszymi shopperami od Valentino, Ralpha Laurena, Moncler, Kenzo lub Tod's tylko dodatkowo podkreśli Państwa indywidualny styl.

KUP HITY INSTAGRAMU