24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Każda kobieta posiada w sobie pierwiastek wewnętrznego piękna, stylu i elegancji. Dzięki asortymentowi plecaków w naszym sklepie internetowym nasze klientki wydobędą go nawet w tak prozaicznych sytuacjach jak spacer, zakupy, czy piesze wycieczki.

Jeśli natomiast bardziej odpowiada Państwu ten typ asortymentu niż noszone na ramieniu torebki, to jesteśmy pewni, że w 100% spełnimy oczekiwania, jakie można stawiać ekskluzywnej ofercie plecaków. Z nami, oraz z projektantami (Moncler, Ralph Lauren, Tory Burch) odpowiedzialnymi za zgromadzone tu modele nasze klientki mogą być pewne, że otrzymają wyjątkowe i doskonale wykonane produkty.

Pierwszą i jedną z najważniejszych cech naszego asortymentu markowych plecaków jest ich idealna wielkość, która jednocześnie gwarantuje odpowiednia pojemność, funkcjonalność oraz elegancję i subtelną delikatność, na której zależy każdej kobiecie ceniącej sobie zachowanie stylu. Już sam fakt, że posiadanie tak ekskluzywnych produktów od światowych projektantów mody (Ralpha Laurena, Moncler, czy Tory Burch) oznacza duży prestiż i powinien skłonić Państwa do bliższego przyjrzenia się naszym propozycjom w atrakcyjnych cenach.

Do wykonania poszczególnych modeli plecaków (robionych ręcznie) użyto tu delikatnych, wytrzymałych i estetycznie dopasowanych materiałów, jak skóra cielęca, bawełna, nylon, poliester, oraz gustowne zapięcia i ozdoby wykonane z metalu. Jeśli zaś chodzi o styl, to nasze produkty od Ralpha Laurena, Tory Burch i Moncler, które czekają w jednym z należących do nas salonów na to, by trafić w Państwa ręce, powinny sprostać wymaganiom zarówno klientek, które preferują klasyczną elegancję, jak i delikatne acz sportowe rozwiązania wzornicze.

KUP HITY INSTAGRAMU