24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

torby
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
398 14110
Najlepsze okazjeDo Ręki

 

Jako sprzedawca ekskluzywnych produktów najbardziej rozpoznawanych projektantów ze świata mody (np. Ralpha Laurena, Jimmy Choo, Moncler, Valentino, Tod's, Tory Burch, czy też Kenzo) mamy pełną świadomość swojej odpowiedzialności za satysfakcję naszych klientek. Torby do ręki to ten rodzaj elementu codziennej stylizacji, który wybierany jest przez sporą część kobiet, ze względu na możliwość noszenia ich nie tylko w dłoni, ale i opcjonalne przewieszenie przez ramię.

Ta różnorodność nadaje tej części naszej oferty bardzo uniwersalnego charakteru, który w dodatku podkreślają niezawodnie same projekty, stanowiące bardzo bogata propozycję aktualnych i ponadczasowych wyznaczników w świecie mody codziennej.

Linie wzornicze zaprezentowane przez marki znajdujące się w tej części naszego asortymentu (Christiana Louboutina, Jimmy Choo, Kenzo, Loro Piana, Moncler, Ralpha Laurena, Valentino czy Victorię Beckham) dość jasno pokazują, że wyjątkową wagę przykładamy do stworzenia oferty, która odpowiadała by na indywidualne potrzeby każdej z zainteresowanych nią klientki. Ręczne produkowane i wykończone równie precyzyjnie co gustownie torebki do ręki, które dla Państwa przygotowaliśmy, mogą stać się praktycznym i idealnie uzupełniającym kreację codzienną dodatkiem.

Szeroka paleta barw, materiały (skóra cielęca, bawełna, rafia itp.), z których uszyto tę oryginalną ofertę, a także ich wytrzymałość na warunki codziennej eksploatacji, reprezentują tu światowy poziom wykonania. Nie wyobrażamy sobie, by choć jedna z naszych klientek nie znalazła tu propozycji idealnej dla swoich potrzeb, dlatego z przyjemnością gwarantujemy, iż na bieżąco pracujemy nad poszerzaniem asortymentu o torebki do ręki z najnowszych kolekcji od takich światowych i luksusowych marek, jak Ralph Lauren, Jimmy Choo, Balmain, Kenzo, Loro Piana, Tod's, Valentino, Tory Burch oraz Moncler.

KUP HITY INSTAGRAMU