24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
408 3400
Najlepsze okazjeportfele

 

Wygoda i łatwy dostęp do gotówki oraz kart płatniczych i kredytowych, jakie zapewniają portfele i portmonetki to jedne z głównych zalet asortymentu zgromadzonego w tej części naszego sklepu internetowego – zapraszamy również do naszych ekskluzywnych salonów stacjonarnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dla naszych klientek, by dodatek ten łączył w sobie estetykę zaczerpniętą z najnowszych kolekcji świata mody oraz jakość wykonania dającą pewność, że nasze produkty zostaną z Państwem przez długi czas.

Za projekty oraz szlachetność materiałów odpowiadają w tym przypadku najbardziej znane postacie i marki, kreujące trendy i style na światowych pokazach swoich prac na każdy sezon, a są nimi: Valentino, Alexander Mcqueen, Anya Hindmarch, Victoria Beckham, Kenzo, Tory Burch oraz Christian Louboutin.

Wzornictwo portmonetek i portfeli, które aktualnie mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, bazuje na eleganckich deseniach, dyskretnym umieszczeniu logo marki (Victoria Beckham, Kenzo, Tory Burch, Valentino, Alexander Mcqueen, Anya Hindmarch, oraz Christian Louboutin) oraz fakturze użytych w procesie produkcji materiałów. Szlachetne surowce, które nasze klientki mogą znaleźć w tej części naszej oferty to między innymi: skóra cielęca, skóra Saffiano, skóra kozia, skóra bydlęca, mosiądz.

Każdy szczegół przemyślany jest tu w najmniejszym calu, co widać nie tylko na zewnątrz, ale i gdy otworzy się każdy z naszych portfeli. Ilość kieszonek i przegródek oraz ich strategiczne rozplanowanie pozwala tu na noszenie bardzo wielu różnych elementów – od kart, przez wizytówki, aż po gotówkę (bilon oraz banknoty) – bez obaw o niewygodny lub utrudniony dostęp do nich. Podkreślone starannie dobraną paletą kolorów wnętrza są w dodatku bardzo wytrzymałe na intensywne użytkowanie, a materiał z którego wykonano zewnętrzną część tych dodatków od Valentino, Alexandra Mcqueena, Anya Hindmarch, Victorii Beckham, Kenzo, Tory Burch oraz Christiana Louboutina jest dodatkowo bardzo elegancko wykończony i przyjemny w dotyku.

KUP HITY INSTAGRAMU