24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Znajdujący się w naszym sklepie asortyment rękawiczek to nie tylko doskonały i różnorodny wybór tego typu dodatków zimowych, ale i gwarancja najwyższej jakości wykonania. Projekty, które znajdą Państwo w tej kategorii to bardzo często elementy aktualnych kolekcji sezonowych najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych projektantów mody na świecie – Valentino, Kenzo, Fay, Moncler, Yves Salomon Paris.

Zależnie od Państwa wyboru pasują one zatem zarówno do eleganckich stylizacji, jak i do tych nieoficjalnych, noszonych na co dzień.

Materiał z którego zostały wykonane nasze rękawiczki nie tylko prezentuje się bardzo stylowo i elegancko, ale także jest bardzo przyjemny i delikatny dla kobiecych dłoni oraz bardzo dobrze potrafi zapewnić im ciepło i komfort w mroźne dni. Tym z czego uszyto poszczególne modele tychże produktów od Valentino, Kenzo, Fay, Moncler, Yves Salomon Paris są między innymi takie szlachetne surowce, jak: kaszmir, futro królika, skóra cielęca, skóra jagnięca oraz wełna.

Klasyczny zestaw kolorów również jest ogromnym atutem jeśli chodzi o oferowane przez nas rękawiczki, za których projekt i wykonanie odpowiadają takie prestiżowe marki, jak Valentino, Kenzo, Fay, Moncler, Yves Salomon Paris. Niezależnie więc od stylizacji, jakie są w stanie skomponować nasze klientki, z przyjemnością i z łatwością dostarczymy Państwu dokładnie takie rękawiczki, jakie będą spełniać postawione i wymogi co do stylu oraz odcienia – nude, bieli, czerni, szarości, brązu, różu, purpury i bordo.

KUP HITY INSTAGRAMU