24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
160 4240
Najlepsze okazjeszaliki

 

Każdej zimy – niezależnie od poziomu mrozu – zdarzają się takie dni, gdy wyjście z domu bez ciepłego szalika jest w zasadzie niemożliwe. Nasz sklep specjalizujący się w dystrybucji markowej odzieży, torebek, butów oraz dodatków ma dla Państwa również coś i na taką okoliczność.

Cześć asortymentu, który znajdą Państwo w tej kategorii, jeszcze niedawno była jedynie koncepcją lub szkicem w najbardziej prestiżowych pracowniach projektantów świata mody – Yves Salomon Paris, Ralpha Laurena, Moncler, Fay, Kenzo, Burberry oraz Canada Goose. Dziś jednak nasze klientki mogą wzbogacić nimi swoją garderobę zimową, mając pełną gwarancję, że wybrany model sprosta pokładamy w nim oczekiwaniom co do wzornictwa oraz jakości wykonania.

Mając pełną świadomość tego, iż nasze klientki odwiedzają nasz salon, aby nie tylko otrzymać modne i wykonane z najlepszych materiałów produkty, ale także zaznać pełni komfortu związanego z ich użytkowaniem, nieustannie dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była jak najbardziej różnorodna. Elegancję i prestiż asortymentu szalików od Yves Salomon Paris, Ralpha Laurena, Moncler, Fay, Kenzo, Burberry i Canada Goose zawdzięczamy zatem tak szlachetnym surowcom, jak: kaszmir, futro królika, jedwab, bawełna oraz wełna.

 

 

KUP HITY INSTAGRAMU