24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

buty
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
420 2555
Najlepsze okazje


 

Podążanie za najnowszymi trendami mody, połączone z podkreślaniem swojej indywidualnej wersji kobiecości, wcale nie musi wiązać się z koniecznością nauki chodzenia w szpilkach. Z naszą pomocą  każda z naszych klientek może wysmuklić swoje nogi i dodać sobie kilka do kilkunastu centymetrów wzrostu.

Koturny to ten rodzaj obuwia, który łączy w sobie komfort użytkowania z perfekcyjnym utrzymaniem równowagi. Nadaje się więc zarówno na zwykłe wyjście towarzyskie, jak i te związane ze spotkaniami biznesowymi, a nawet eleganckimi przyjęciami, na których perfekcyjna kreacja i dyskretna elegancja powinny iść w parze.

Newralgicznie ważnym szczegółem dla klientek, które odwiedzają nasz sklep internetowy, jest między innymi jakość wykonania oraz fakt, że zajmujemy się dystrybucją obuwia (w tym także butów na koturnie) największych światowych domów mody. Fakt, że na naszych wirtualnych pułkach mogą Państwo znaleźć najnowsze perełki z kolekcji od Valentino, Ralph Lauren, Moncler, Jimmy Choo, czy Christian Louboutin, na pewno jest w stanie zapewnić naszym klientkom łatwy i szybki dostęp do szerokiego wyboru oryginalnych i modnych egzemplarzy w niemal każdym rozmiarze oraz kolorze.

Różnorodność jaką prezentują koturny poszczególnych marek świata mody (Valentino, Tory Burch,  Ralph Lauren, Jimmy Choo, czy Hogan) to odpowiedź na kobiece potrzeby wyróżnienia się oraz podkreślenia stylu swojej kreacji. Możemy Państwu zaoferować klasyczne, proste i eleganckie sandały na koturnie, modele z ćwiekami oraz reprezentujące różne połączenie wysokiej jakości materiałów (skóry cielęcej, bambusa, metalu, juty) oraz gustownych ozdób w postaci pomponów, zapięć, splotów pasków lub faktury materiały imitującej np. skórę węża.

KUP HITY INSTAGRAMU