24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Nie zawsze jesteśmy w stanie trafić w gust innej osoby kupując jej prezent. Rozbieżności mogą dotyczyć nie tylko rozmiaru, ale i koloru, stylu, a nawet materiału z którego został wykonany konkretny element damskiej odzieży.

Nasze klientki to kobiety nowoczesne – same lubią decydować o tym, co znajdzie się w ich garderobie. Jednak jeśli pragną Państwo uczynić drugiej osobie elegancki i prestiżowy prezent kupując coś z projektów odzieży, toreb, butów czy też dodatków od światowych projektantów, którzy wyznaczają trendy we współczesnej modzie, to mamy na tą okazję specjalne rozwiązanie, z którego na pewno ucieszy się obdarowywana kobieta – karty podarunkowe.

Te eleganckie, jak cała nasza oferta, kartoniki upoważniają do bezgotówkowej transakcji w naszym sklepie internetowym lub jednym ze stacjonarnych butików. W zależności od Państwa potrzeb mogą one opiewać na kwotę od 500 zł, aż do 5000 zł, a każdy z nich daje dodatkowo 10% więcej środków, niż kwota widniejąca na naszych kartach podarunkowych (np. przy 500 zł jest to 50 zł, a przy 2000 zł już 200 zł). Taki dodatek pozwala Państwu na dodatkowy zakup lub delikatne zwiększenie kwoty zamówienia, a więc także na jeszcze większe zadowolenie naszych klientek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej opcji – idealnej na prezent dla każdej współczesnej kobiety!

KUP HITY INSTAGRAMU