expresowa wysyłka w 24h*

|

30 dni na bezpłatną wymianę oraz zwrot

ubrania
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
1633 31086
Najlepsze okazje

futra

 

Niezależnie od pory roku oraz gustu naszej klientki zawsze staramy się sprostać stawianym nam oczekiwaniom. Pomocne są nam w tej kwestii nie tylko doświadczenie, ale i bogaty asortyment odzieży, którego częścią są między innymi futra, kurtki, parki, kamizelki i płaszcze zimowe.

Korzystając z możliwości oraz zaufanych źródeł przygotowaliśmy dla Państwa zatem ofertę zawierającą wyłącznie najbardziej stylowe i zdolne sprostać aktualnym trendom w modzie produkty od światowych projektantów, takich jak: Loro Piana, Moncler, Simonetta Ravizza, Yves Salomon Paris, Fay, Mr & Mrs Italy.

Ciepło i wygodę podczas zimowych dni zapewnią tu naszym klientkom starannie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości (kaszmir, futro z lisa, futro z norek, futro z szynszyla, futro szopa, futro kojota, skóra cielęca, skóra owcza, alpaka, futro z owcy tybetańskiej, bawełna, itp.). Jeśli zaś chodzi o cennik, którym objęte są te produkty to zapewniamy, iż jest on w pełni atrakcyjny, zważywszy na fakt, że spotkać tu można liczne przeceny. Produkty wychodzące z pracowni takich gwiazd świata mody jak Loro Piana, Moncler, Simonetta Ravizza, Yves Salomon Paris, Fay, Mr & Mrs Italy to naszym zdaniem bardzo zaufana i bezpieczna inwestycja w zbudowanie swojej własnej eleganckiej, wyjątkowej i ekskluzywnej garderoby na każdą pogodę.

Oprócz szerokiego wyboru rozmiarów oraz precyzyjnego wykończenia każdego elementu naszych modeli kurtek i futer od Loro Piana, Moncler, Simonetta Ravizza, Yves Salomon Paris, Fay, czy Mr & Mrs Italy, czeka również na Państwa bogata paleta kolorystyczna, która bez problemu dopasuje się do każdego zestawu wybranego przez z nasze klientki. Wśród barw, które jesteśmy w stanie Państwu zaproponować znajdują się oczywiście klasyczna czerń, elegancki brąz, dyskretne odcienie szarości, stonowane zielenie, granaty, czerwienie, róże, a także niebieskie, białe i cieliste modele idealnie komponujące się z niemal każdym stylem ubioru oraz wybranymi butami.

KUP HITY INSTAGRAMU