24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

ubrania
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
1704 199850
Najlepsze okazjefutra

 

Niezależnie od pory roku oraz gustu naszej klientki zawsze staramy się sprostać stawianym nam oczekiwaniom. Pomocne są nam w tej kwestii nie tylko doświadczenie, ale i bogaty asortyment odzieży, którego częścią są między innymi futra, kurtki, parki, kamizelki i płaszcze zimowe.

Korzystając z możliwości oraz zaufanych źródeł przygotowaliśmy dla Państwa zatem ofertę zawierającą wyłącznie najbardziej stylowe i zdolne sprostać aktualnym trendom w modzie produkty od światowych projektantów, takich jak: Loro Piana, Moncler, Simonetta Ravizza, Yves Salomon Paris, Fay, Mr & Mrs Italy.

Ciepło i wygodę podczas zimowych dni zapewnią tu naszym klientkom starannie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości (kaszmir, futro z lisa, futro z norek, futro z szynszyla, futro szopa, futro kojota, skóra cielęca, skóra owcza, alpaka, futro z owcy tybetańskiej, bawełna, itp.). Jeśli zaś chodzi o cennik, którym objęte są te produkty to zapewniamy, iż jest on w pełni atrakcyjny, zważywszy na fakt, że spotkać tu można liczne przeceny. Produkty wychodzące z pracowni takich gwiazd świata mody jak Loro Piana, Moncler, Simonetta Ravizza, Yves Salomon Paris, Fay, Mr & Mrs Italy to naszym zdaniem bardzo zaufana i bezpieczna inwestycja w zbudowanie swojej własnej eleganckiej, wyjątkowej i ekskluzywnej garderoby na każdą pogodę.

Oprócz szerokiego wyboru rozmiarów oraz precyzyjnego wykończenia każdego elementu naszych modeli kurtek i futer od Loro Piana, Moncler, Simonetta Ravizza, Yves Salomon Paris, Fay, czy Mr & Mrs Italy, czeka również na Państwa bogata paleta kolorystyczna, która bez problemu dopasuje się do każdego zestawu wybranego przez z nasze klientki. Wśród barw, które jesteśmy w stanie Państwu zaproponować znajdują się oczywiście klasyczna czerń, elegancki brąz, dyskretne odcienie szarości, stonowane zielenie, granaty, czerwienie, róże, a także niebieskie, białe i cieliste modele idealnie komponujące się z niemal każdym stylem ubioru oraz wybranymi butami.

KUP HITY INSTAGRAMU