24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
90 2765
Najlepsze okazjeapaszki/szale

 

Mało jest dodatków, które tak subtelnie podkreślają kobiecą szyję oraz nadają zestawowi elegancji, jak szale i apaszki. Dzięki nim nawet prosta kreacja może zyskać cechy, których w świecie mody poszukuje każda współczesna kobieta, pragnąca wyróżnić się dobrze pasującą do jej gustu garderobą.

Trendy panujące aktualnie w świecie światowych pokazów mody oraz odzwierciedlające kreatywność największych projektantów tego i ubiegłego wieku (Alexandra Mcqueena, Isabel Marant, Jimmy Choo, Kenzo, Loro Piana, Ralpha Laurena, Tory Burch, Versace, Valentino oraz Yves Salomon Paris) są dostępne w naszym salonie na każde Państwa skinienie – w atrakcyjnej cenie oraz reprezentowane także przez modele z najświeższej kolekcji tego sezonu!

Wśród szali i apaszek, które pragniemy zaoferować naszym klientkom zdecydowanie dominuje paleta barw składająca się nie tylko z klasycznych odcieni czerni, bieli i brązu, ale i zieleni, błękitu, różu, czerwieni, czy też koloru żółtego, pomarańczowego oraz szarego. Wiele z dostępnych w tej części naszej oferty modeli ozdobionych zostało logo swojej marki - Loro Piana, Ralpha Laurena, Tory Burch, Versace, Valentino, Alexandra Mcqueena, Isabel Marant, Jimmy Choo, Kenzo oraz Yves Salomon Paris – lub atrakcyjnym wizualnie i nienarzucającym się deseniem, który po zawiązaniu prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Materiałami, z których przygotowaliśmy naszą ofertę markowych szali i apaszek od Alexandra Mcqueena, Isabel Marant, Jimmy Choo, Kenzo, Loro Piana, Ralpha Laurena, Tory Burch, Versace, Valentino oraz Yves Salomon Paris są przede wszystkim: jedwab, kaszmir, wiskoza, bawełna, modal, wełna.

KUP HITY INSTAGRAMU