24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
165 4975
Najlepsze okazjeCzapki/Kapelusze

 

Kobieca garderoba lubi różnorodność, a nic tak nie wzbogaca ilości dawanych przez nią wariantów stylizacji niż kolekcja czapek i kapeluszy. Mamy świadomość, że gust naszych klientek jest pod tym względem bardzo różny, jednak jeśli tylko przyjrzą się Państwo zgromadzonej tutaj ofercie, to stanie się jasne, że nie ma takich potrzeb, wymagań oraz stylu, którego nie potrafilibyśmy podkreślić jednym z naszych produktów z tej kategorii.

By zapewnić naszym klientkom jakość, na którą składają się wykonanie, użyte materiały oraz wzornictwo, na naszych wirtualnych pułkach sklepowych umieściliśmy projekty największych ikon świata mody – Fay, Kenzo, Ralph Lauren, Moncler, Canada Goose, Maison Michel, Yves Salomon Paris oraz Mr & Mrs Italy – zarówno w wersji klasycznej, jak i należących do najnowszych kolekcji wprost ze światowych stolic mody.

Czapki i kapelusze, które obejmuje nasz asortyment reprezentują nie tylko bogactwo wzornictwa oraz kreatywne podejście do tematu swoich projektantów (Canada Goose, Maison Michel, Yves Salomon Paris, Fay, Kenzo, Ralpha Laurena, Moncler, oraz Mr & Mrs Italy), kreujących nieustannie trendy we współczesnej modzie, ale i przepiękną i bogatą paletę kolorów. Wykonane z takich szlachetnych materiałów, jak futro królicze, bawełna, wiskoza, alpaka, futro z szopa, angora, słoma cuenca oraz wełna będą stanowić doskonały wybór zarówno latem, chroniąc przed słońcem, jak i zimą, stylowo wzbogacając wybrany zestaw o ciepły dodatek chroniący przed mrozem. Wszystko to w barwach niemal całej tęczy – klasycznej i uniwersalnej czerni, bieli oraz brązu, ciepłego i energetycznego różu, purpury i bordo, aż po plejadę odcieni zieleni, niebieskiego, szarości oraz koloru nude.

KUP HITY INSTAGRAMU