24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
169 935
Najlepsze okazjeetui / IPHONE CASE

 

Mężczyźni uwielbiają rozwiązania, które pozwalają im na wygodne zabranie ze sobą najbardziej potrzebnych rzeczy – karty kredytowej, gotówki, telefonu czy wizytówek, które przydają się przecież nie tylko na spotkaniach biznesowych. Nasza oferta produktów, które zdecydowaliśmy się umieścić w tej kategorii dodaje do tego zestawu luksusowe wykonanie, praktyczny projekt oraz unikalne wzornictwo gwarantujące prestiż swojemu właścicielowi.

Inwestycja w etui dla swojego sprzętu elektronicznego (smartfona) oraz dumy biznesowej (posiadanych kart kredytowych) jest więc w tym przypadku bardzo odpowiednim krokiem w kierunku zbudowania indywidualnej i eleganckiej stylizacji opartej na kreatywności takich projektantów, jak Christian Louboutin, Kenzo, Tod's czy Moliera 2.

Najwyższa jakość, którą charakteryzuje się ta ekskluzywna cześć naszego asortymentu idzie również w parze z szlachetnymi materiałami, które zostały wykorzystane do jej stworzenia. Jeśli przyjrzą się Państwo bliżej zgromadzonym tu produktom, to na pewno nie umknie również Państwa uwadze taki detal, jak powszechne wykorzystanie w budowaniu renomy wyżej wspomnianych projektantów skóry cielęcej, aluminium oraz nylonu. Wzornictwo reprezentowane przez produkty od Christian Louboutin, Kenzo, Tod's czy Moliera 2 to wreszcie także funkcjonalne dodatki, które zapewniają bezpieczeństwo najbardziej docenianym przez mężczyzn gadżetom – telefonowi komórkowemu, tabletowi i kartom płatniczym.

Prostota i nienarzucająca się elegancja, czy może odważny projekt z dobrze widocznym logo i mieniący się feerią barw i deseni? Wybór należy do Państwa - Christian Louboutin, Kenzo, Tod's czy Moliera 2 mogą jedynie zasugerować właściwy kierunek i zapewnić doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie!

KUP HITY INSTAGRAMU