24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

 

Podczas odwiedzin w naszym sklepie internetowym lub jednym z salonów stacjonarnych kompleksowa obsługa oraz wybór asortymentu jest w zasadzie tym, co możemy zagwarantować każdemu z naszych klientów. Świat męskich dodatków nie musi wcale kończyć się na zegarkach, etui na smartfona, zegarkach, portfelach, czy paskach do spodni.

Zdając sobie doskonale sprawę z potrzeb każdego eleganckiego mężczyzny, który szuka wyjątkowej i dobrej jakościowo oferty, chcieli byśmy zaproponować Państwu również nasz asortyment parasoli. Przydatne w deszczowe i pochmurne dni i niezawodne nawet w największą niepogodę – parasole marki Moliera 2 ośmielą naszych klientów nawet do beztroskiego spaceru w największą ulewę, nie ujmując przy tym elegancji swojego właściciela.

Parasole z serii Moliera 2 to nie tylko wzorowa jakość wykonania, ale i cały szereg profitów, które wspólnie tworzą wręcz ofertę nie do odrzucenia – i to w atrakcyjnej cenie. Do atutów i niuansów, które mogą mieć wpływ na Państwa decyzję o zakupie, należą w tym przypadku między innymi:
- łatwość składania i rozkładania konstrukcji parasola (niezawodny i w pełni zautomatyzowany mechanizm),
- doskonała wytrzymałość na warunki pogodowe oraz materiały zapewniające w pełni komfortowe użytkowanie, jak np. guma antypoślizgowa,
- lekka konstrukcja, nie męcząca dłoni podczas dłuższych spacerów,
- wielkość parasola całkowicie chroniąca nawet przed najbardziej intensywnymi opadami,
- parasol sprzedawany w zestawie z ochronnym pokrowcem, dla większej wygody przechowywania i bezpieczeństwa naszych parasoli).

KUP HITY INSTAGRAMU