24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

Cena
0 0
Najlepsze okazjeDom & Wnętrze

Brak wyników.

 

Świat mody sięga do bardzo wielu sfer naszego codziennego życia. Oczywiście najbliżej naszego intuicyjnego skojarzenia jest sfera ubrań, butów i toreb, jednak nie po raz pierwszy okazuje się, że elegancja, prestiż i dobry smak, które Państwa otaczają, mają również do opowiedzenia wiele innych historii, a w niektórych same biorą czynny udział.

Produkty w tej kategorii doskonale pokazują, jak ważne jest dla nas podzielenie się z Państwem pełną ofertą tychże dodatków. W wąskiej ofercie, która przygotowaliśmy dla naszych klientów znalazły się między innymi:
- książki prezentujące biografię Ralpha Laurena oraz losy jego rodziny połączone z propozycjami oryginalnych przepisów kuchennych,
- świece zapachowe,
- ręczniki kąpielowe marki Moncler.

Kolorowe ilustracje oraz barwne opisy książek o życiu i twórczości Ralpha Laurena niewątpliwie zadowolą każdego fana projektów, które znalazły się i nadal rozwijają się w ofercie tej marki. Jeśli zaś chodzi o jego świece domowe, to gwarantujemy że połączenie takich nut zapachowych jak róża, egipski jaśmin, konwalia i bursztyn czy też  kwiaty tytoniu, paczula, drzewo sandałowe i wanilia zapewnią Państwu doskonałe warunki relaksu. Ukoronowaniem tej części naszego asortymentu są bawełniane ręczniki kąpielowe – minimalistyczne wzornictwo, elegancka paleta barw oraz dyskretnie umieszczone logo projektanta podkreśli Państwa klasę i dopełni komfortu każdej wizyty na plaży lub nad basenem.

KUP HITY INSTAGRAMU