24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Nasza oferta biznesowych toreb męskich do pracy składa się wyłącznie ze starannie dobranych modeli umożliwiających bezproblemowy dostęp i transport dokumentów, czy laptopa, ale i również dających swojemu użytkownikowi elegancję i wysoką jakość wykonania. Do wyboru naszych klientów oddajemy tu różnej wielkości modele, których wzornictwo bazuje na aktualnych trendach w modzie oraz nowoczesnej prostocie współczesnego designu.

Za ich powstanie oraz ręczne wykonanie odpowiadają tu natomiast takie prestiżowe marki, jak np. Valentino, Kenzo, Tod's i Christian Louboutin.

Produkty, które znajdują się w tej części naszego asortymentu, reprezentują także bardzo szeroką rozpiętość cenową, a dzięki atrakcyjnym przecenom mogą znaleźć się w Państwa domu (wysyłka w ciągu 24 godzin) już od kwoty poniżej 700 zł. Niezależnie zatem, czy nasi klienci preferują bardziej klasyczne wzornictwo, czy szukają czegoś wyjątkowego i nietuzinkowego, nasza oferta toreb męskich do pracy od Valentino, Kenzo, Tod's i Christian Louboutin jest na to w pełni przygotowana.

Do Państwa dyspozycji oddajemy flagowe modele kolekcji Valentino, Kenzo, Tod's i Christian Louboutina z tego sezonu. Szlachetne materiały, z których zostały one wykonane już na pierwszy rzut oka sugeruje, iż należą do asortymentu luksusowego, a są to między innymi skóra cielęca, płótno, poliester, oraz przepiękne metalowe elementy (np. logo projektanta). Dotyczy to zarówno zewnętrznej części naszych toreb, jak i ich środka, który ma zapewnić nie tylko eleganckie wrażenie, ale i być w pełni praktyczny.

KUP HITY INSTAGRAMU