24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Z pozoru niewidoczne, można by nawet powiedzieć, że mniej ważne, ale jak wie każdy kto choć trochę interesuje się modą i inspiruje jej trendami, są one wręcz nieodłącznym elementem każdej stylizacji. Paski nie służą jedynie do ozdoby. Ich funkcjonalność oraz efekt wizualny, jaki tworzą, jest równie ważny, jak to czy ich kolor jest właściwie dobrany do pozostałych elementów zestawu.

To bardzo elegancki dodatek, a jego posiadanie – zwłaszcza jeśli pasuje stylem do reszty detali – daje wrażenie całkowitej kompletności każdego stroju. Z uwagi na intensywność użytkowania pasków do spodni jednym z wymogów, które stawiamy naszemu markowemu asortymentowi (od Ralph Lauren, Tod's oraz Valentino) jest wysoka jakość wykonania, która wiąże się także z lepszą wytrzymałością i dłuższym zachowaniem idealnych walorów estetycznych.

Wśród palety kolorów męskich pasków znajdujących się w tej części naszej oferty znalazły się takie eleganckie odcienie, jak: czarny, szary, brązowy, niebieski, nude, bordo, purpurowy oraz różowy. Dzięki temu bardzo łatwo będą mogli Państwo dobrać jeden z nich do maksymalnie wielu różnych stylizacji, co niewątpliwie przyczyni się do wykreowania wyjątkowych i niepowtarzalnych zestawów – zarówno do użytku codziennego, jak i jeśli chodzi o kontakty biznesowe, czy prestiżowe okazje towarzyskie. Szlachetność materiałów, którymi posłużyli się projektanci tworzący swoje kolekcje męskich dodatków dotarła także do tej części naszego asortymentu. Dzięki temu paski od Valentino, Ralpha Laurena oraz Tod's, które można nabyć w naszym sklepie internetowym, posiadają w specyfikacji informacje, iż szyto je z wykorzystaniem skóry cielęcej czy też bawełny, które nie tylko prezentują się bardzo prestiżowo, ale i zapewniają odpowiedni komfort użytkowania.

KUP HITY INSTAGRAMU