24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
275 2295
Najlepsze okazjeportfele

 

Męski portfel to jeden z tych dodatków, który powinien imponować nie tyle wyszukanym wzornictwem, co funkcjonalnością pozwalającą na komfortowe korzystanie ze wszystkiego co się w nim znajdzie. Swoje miejsce powinny mieć tu zarówno dokumenty i wszelkiego typu karty (np. kredytowe), jak i wizytówki, banknoty, bilon czy też wszelkiego typu karteczki z zanotowanymi informacjami, numerami telefonu, adresami czy danymi potrzebnymi do załatwienia wielu formalności.

Nasz sklep idzie jednak o krok dalej i jak przystało na sprzedawcę, który swoją ofertę kieruje do klienta premium, w naszym asortymencie króluje nie tylko strona praktyczna tychże dodatków, ale również i jakość ich wykonania. Doskonała estetyka i precyzyjne szycie są w tym przypadku zasługą najbardziej renomowanym marek związanych współcześnie z kreowaniem trendów w modzie – Valentino, Christian Louboutin, Tod's oraz Ralph Lauren.

Dyskretnie umieszczone logo projektanta (Valentino, Christian Louboutin, Tod's lub Ralph Lauren) oraz elegancka paleta kolorystyczna, nadają niewątpliwie tej części naszej oferty sporo klasy i prestiżu. Nasi klienci mogą tu wybrać także spośród wielu rozmiarów portfeli, a wszystko to po to, by podkreślić swój indywidualny gust i sprostać zapotrzebowaniu, jakie wykazuje część męska gości naszego sklepu internetowego. Naturalnie mogą Państwo odwiedzić nas również w jednym z naszych salonów i dokonać decyzji na podstawie empirycznych wrażeń i osobistej oceny swoich potrzeb.

Jeśli zależy Państwu na eleganckich i nowoczesnych rozwiązaniach wzorniczych od Valentino, Christian Louboutin, Tod's lub Ralph Lauren to jesteśmy przekonani, iż niezależnie od stylu nasi klienci znajdą w naszej ofercie dokładnie taki portfel, jaki poszukują. Fakt, że będzie on wykonany z takich szlachetnych materiałów, jak np. skóra cielęca, skóra jagnięca, czy bawełna, na pewno tylko wzmocnią wrażenie luksusu i prestiżu związanego z jego posiadaniem.

KUP HITY INSTAGRAMU