24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

 

Ochrona dla dłoni ważna jest przez cały rok, jednak zimą są one wyjątkowo narażone na podrażnienia i wysuszenie skóry. Mrozy, śnieg i przeszywający wiatr sprawiają również, że nieosłonięte i pozbawione ochrony i ciepła rękawiczek mogą obniżyć komfort podczas codziennych aktywności. Kompleksowa oferta, jaką posiadamy w naszym sklepie internetowym, może Państwu zaoferować coś również i w tym wypadku, i to od najbardziej kreatywnych umysłów w świecie mody (Valentino, Moncler i Ralph Lauren).

Dodatkowym atutem jest tu także fakt, iż niezależnie od wyboru naszych klientów, mogą być Państwo pewni, że otrzymane produkty będą należały tu do najnowszej kolekcji, wyprzedzającej oraz kreującej trendy w danym sezonie jesień-zima.

Styl i klasę naszych rękawiczek budujemy również na użytych do ich stworzenia surowcach. Projekty dostępnych w naszym asortymencie marek (Valentino, Moncler i Ralph Lauren) wykorzystują w tym przypadku tak szlachetne materiały, jak:
- wełna merynosowa,
- kaszmir,
- futro królika,
- skóra cielęca,

Zapewnione w ten sposób ciepło i wygoda użytkowania na stałe związana jest tu także z bardzo dobrym dopasowaniem do męskiej dłoni oraz pełną swobodą ruchu palców. Valentino, Moncler i Ralph Lauren zaprojektowali w tym przypadku modele, które z pewnością dopasują się do wielu różnych stylizacji – czy to zakupionych w naszym sklepie, czy też takich, którzy odwiedzający nas Panowie zgromadzili już w swojej garderobie. Niezależnie od wybranego koloru (odcieni brązu, szarości, czerwieni, niebieskiego, czy czerni) nasz sklep internetowy zachęca do bliższego zapoznania się zarówno ze specyfikacjom naszych rękawiczek zimowych, jak i z rabatami, którymi objęty jest ten asortyment.

KUP HITY INSTAGRAMU