24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

ubrania
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
32 295
Najlepsze okazjebielizna

 

Komfort podczas każdego dnia zależy nie tylko od tego, jaką stylizację wybiorą Państwo na wyjście ze znajomymi, romantyczną kolację, dzień w pracy, spotkanie biznesowe, czy też wizytę na siłowni. Duża część komfortu przypada w tym wypadku czemuś o wiele bardziej podstawowemu – asortymentowi posiadanej bielizny.

Miękki materiał, bezszwowa konstrukcja, dobre dopasowanie do ciała mężczyzny, czy też zapewniający odpowiednio dużo ciepła surowiec, z którego wykonano dany element są tu często o wiele bardziej istotne niż sama stylistyka. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę, że jeśli chodzi o potrzeby klienta premium liczy się przede wszystkim elegancji, styl i jakość wykonania, a te niezawodnie mogą Państwu zapewnić takie światowe marki, jak np. Kenzo, Ralph Lauren, Moncler i Dsquared2.

Oprócz tak oczywistych produktów jak skarpety, bokserki i slipy nasz sklep internetowy może zaoferować Państwu również bogaty wybór elementów, z których składa się piżama – komfort podczas snu jest również ważny co komfort związany z codzienną aktywnością. Bogata paleta kolorów, którą reprezentuje zgromadzony w tym miejscu asortyment od Kenzo, Ralpha Laurena, Moncler i Dsquared2 nie może jednak równać się z szlachetnymi materiałami, które posłużyły projektantom tychże kolekcji do ich stworzenia. Wymienione marki zainspirowały się wysoką jakością oraz prestiżem (z bardzo dobrym skutkiem), jaki daje bielizna wykonana z lnu, alpaki, wełny, bawełny, spandexu, poliamidu, nylonu oraz elastanu.

KUP HITY INSTAGRAMU