24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Wakacje, cały dzień bez jednej chmurki, żar lejący się z nieba – to wszystko wręcz samo sugeruje, by poszukać ukojenia nad jeziorem, morzem, oceanem, albo w basenie. Zanurkować, ochłodzić twarz, odrobinę popływać, powygłupiać się, a nawet skorzystać z ekstremalnej zjeżdżalni,gdyż  kiedy za oknem środek upałów, to coś o czym marzy każdy z naszych klientów.

By uatrakcyjnić tę przyjemność oraz sprawić, by komfort, płynący z dotyku na skórze przyjemnie chłodnej wody nie został zaburzony, proponujemy Państwu zapoznać się z nasza bogatą ofertą markowych kąpielówek męskich od Valentino, Ralpha Laurena oraz Dsquered2. Dostępne we wszystkich rozmiarach oraz bardzo gustownie zaprojektowane pod względem designu na pewno okażą się idealnym kompanem wodnego szaleństwa i zażywania kąpieli słonecznej.

Jeśli zaś chodzi o wygodę, to asortyment kąpielówek męskich (shortów oraz slipów) od Valentino, Ralpha Laurena oraz Dsquered2 gwarantuje Państwu wzorową jakość wykonania. Paletę kolorystyczną reprezentują tu nie tylko klasyczne i jednolite modele w odcieniach czerni, granatu, czy zieleni, ale i takie ozdobione eleganckimi wzorami (desek surfingowych, moro, czy motywami kwiatowymi). Wszystko to w oparciu o miłe w dotyku i szlachetne materiały w których na szczególną uwagę naszych klientów zasługują przede wszystkim bawełna, nylon, poliamid, czy też  elastan.

KUP HITY INSTAGRAMU