24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

ubrania
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
551 14755
Najlepsze okazjeKurtki/Płaszcze/Parki

 

Zimowa i jesienna aura na zewnątrz nie sprzyja zbyt skąpym stylizacjom. Chłodny wiatr, deszcz, śnieg, a nawet mróz mogą skutecznie zweryfikować zestaw odzieży, który wybrali Państwo danego dnia. Z naszą pomocą i dostępnym w tej kategorii asortymentem kurtek i płaszczy nasi klienci nie muszą się jednak obawiać jesiennej słoty oraz grudniowych temperatur, gdyż projekty, które wybraliśmy z najnowszych kolekcji od Valentino, Ralpha Laurena, Tod's, Moncler, Kenzo, Yves Salomon Paris, Canada Goose, Burberry oraz Mr &Mrs Italy, są nie tylko bardzo gustowne, ale i komfortowe dla swojego użytkownika.

Miękkie i pozwalające na odprowadzanie pary materiały dają tu niesamowity efekt idealnej regulacji temperatury, a paleta kolorystyczna na pewno będzie w stanie wpisać się w Państwa indywidualne wymagania oraz gust.

Asortyment płaszczy i kurtek, który zdecydowaliśmy się umieścić w ofercie naszego sklepu internetowego oraz salonów stacjonarnych, został ponadto wykonany z wielką starannością, zachowując perfekcyjną jakość oraz korzystając jedynie z najbardziej szlachetnych materiałów – futra szopa, skóry cielęcej, futra lisa, skóry owczej, futra kojota, białego puchu kaczego, bawełny, wiskozy, poliamidu, wełny i bardzo dobrej jakości poliestru. Nasze doświadczenie oraz pasja umożliwiająca naszym pracownikom bycie na bieżąco ze światowymi trendami w modzie gwarantuje z kolei naszym klientom, że zakupiony przez nich produkt od Valentino, Ralpha Laurena, Tod's, Moncler, Kenzo, Yves Salomon Paris, Canada Goose, Burberry lub Mr &Mrs Italy stanie się stałym elementem rożnych stylizacji sezonu jesień-zima.

Dostępne w tej części naszej oferty kurtki i płaszcze to także bardzo atrakcyjna oferta pod względem ceny, gdyż dzięki promocjom i wyprzedażom, które stale u nas goszczą, mogą Państwo kupić je już od nieco ponad 300 zł! Jeśli więc uwzględnić, że są to produkty reprezentujące największych światowych projektantów (Valentino, Ralph Lauren, Tod's, Moncler, Kenzo, Yves Salomon Paris, Canada Goose, Burberry oraz Mr &Mrs Italy) to jest to wręcz niepowtarzalna okazja by wzbogacić swoją garderobę o kolejny, elegancki i ściśle dopasowany do Państwa potrzeb element jesienno-zimowej odzieży.

KUP HITY INSTAGRAMU