24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Kupno prezentu to z jednej strony sprawdzian tego, jak dobrze znamy obdarowywaną osobę, a z drugiej bardzo wymagający rytuał, który zakłada, że będziemy w stanie trafnie ocenić, jaki podarunek ucieszy najbardziej tego kogoś. W przypadku tak luksusowej oferty poprzeczka postawiona jest jeszcze wyżej, dlatego w trosce o Państwa satysfakcję oraz aby ułatwić zakup w naszym sklepie internetowym (lub jednym z salonów stacjonarnych), przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość nabycia eleganckich kart podarunkowych, które uprawniają swojego posiadacza do wymiany bezgotówkowej, na wszystkie produkty z naszego asortymentu mieszczące się w podanych na nich cenie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nowoczesny i pewny siebie mężczyzna woli samodzielnie budować swoją garderobę, zatem gwarantujemy Państwu, że prezent w postaci karty podarunkowej uprawniającej do dowolnego zakupu asortymentu z naszych kolekcji od światowych projektantów, na pewno uraduje każdego Pana dbającego o wygląd i klasę. Wszystko zależy tak naprawdę od państwa hojności oraz zażyłości emocjonalnej z obdarowywanym mężczyzną, gdyż nasze karty podarunkowe mogą opiewać zarówno na 500 zł, jak i na okrągłe i zachęcające do większych zakupów 5000 zł.

Istotną zaletą, dla której wielu naszych klientów decyduje się na tego typu rozwiązanie jest także fakt, że każda karta podarunkowa zakupiona w naszym sklepie zawiera w sobie 10% środków dodatkowych, liczonych od kwoty, na którą opiewa. Jak nie trudno policzyć nasi klienci mogą w ten sposób bardzo łatwo zyskać aż do 500 zł, czyli nawet zwiększyć swoje zamówienie o jeden, dodatkowy produkt (np. z kategorii męskich dodatków).

KUP HITY INSTAGRAMU