24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
137 780
Najlepsze okazje


 

Wystarczy drobny dodatek, by uczynić całkiem spore zmiany w swojej stylizacji. Wydawać by się mogło, że taki drobiazg, jak krawat czy muszka będą tylko jednym z tych detali, których nikt nie dostrzega, gdy tymczasem to właśnie one potrafią zamienić nieoficjalny strój w elegancki zestaw, charakterystyczny dla biznesmenów oraz dżentelmenów z klasą.

Patrząc jednak głębiej i oceniając źródło ich mocy, można szybko dojść do wniosku, że wszystko zaczyna się tu od odpowiedniego projektu, gdyż to właśnie markowe i stworzone z pasją krawaty i muszki (w takich kolorach jak np. niebieski, czarny, szary, brązowy, czerwony, różowy, bordo, purpurowy lub w gustownych wielokolorowych kompozycjach kształtów i deseni) będą w pełni w stanie uszlachetnić stylizację złożoną między innymi z marynarki, koszuli wizytowej, spodni oraz klasycznych butów. Nasza oferta gwarantuje Państwu tego typu sukces za każdym razem. Skąd ta pewność? Ponieważ asortyment, który zdecydowaliśmy się tutaj umieścić to wynik kreatywnej pracy najbardziej znamienitych projektantów mody - Ralpha Laurena, Valentino i Fay.

Krawaty, muszki, poszetki, które znajdą Państwo na naszych wirtualnych pułkach sklepowych (oraz w salonach stacjonarnych) wyróżniają się nie tylko wielobarwną ofertą i nowoczesnym acz nawiązującym do klasycznych projektów wzornictwem. Niezaprzeczalną zaletą posiadania jednego ze sprzedawanych przez nas modeli jest dodatkowo ich wyjątkowy wygląd podkreślony najbardziej szlachetnymi materiałami dostępnymi dla klienta premium naszego sklepu. Tenże luksusowy asortyment korzysta całymi garściami z estetyki i właściwości, jakie posiadają między innymi jedwab, kaszmir i bawełna. To właśnie dzięki nim komfort ich posiadania nie ogranicza się jedynie do przyjemności płynącej z dotyku materiału, ale i do ogólnego wygody użytkowania i prestiżu posiadania jednego z tych eleganckich egzemplarzy dodatków dla mężczyzn.

KUP HITY INSTAGRAMU