24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

buty
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
426 3845
Najlepsze okazjeklasyczne

 

Tym co sprawia, że klasyczne półbuty męskie tak bardzo cieszą się popularnością wśród naszych klientów jest zapewne fakt, iż ich elegancja jest w wielu przypadkach uniwersalna i pozwala dopasować je do maksymalnie wielu zestawów w Państwa garderobie. Z jednej strony modele zebrane w tej kategorii naszego sklepu internetowego nie wyróżniają się ani pod względem kolorystyki, ani ozdób, z drugiej jednak zaprezentowane tu projekty od Valentino, Hogana, Tod's, Ralph Lauren oraz Christian Louboutin w bardzo prosty sposób przemycają w sobie najnowsze i najbardziej prestiżowe trendy w modzie męskiej.

Jesteśmy głęboko przekonani, że w połączeniu z jakością wykonania oraz różnorodnym stylem (od elegancji wieczorowej po tę codzienną) uda się Państwu skomponować z naszym obuwiem bardzo zadowalający efekt na każdą okazję.

Stonowana paleta barw, którą posiada oferowane przez nas obuwie klasyczne od Valentino, Hogan, Tod's, Ralph Lauren oraz Christian Louboutin, to gwarancja klasy i elegancji. Natomiast szlachetne materiały, które zostały wykorzystane podczas ręcznego szycia każdego z modeli, zapewniają naszym klientom świadomość, że otrzymują coś w pełni ekskluzywnego i dopracowanego w najmniejszych szczegółach. Dzięki takim surowcom, jak np. skóra cielęca, skóra nubukowa oraz dobrej jakości guma i metal, nasze półbuty nie tylko prezentują się bardzo godnie, ale i są komfortowe podczas noszenia.

Odwiedzając nasze konto na Instagramie oraz przeglądając karty produktów nasi klienci mogą znaleźć wiele propozycji zestawów zawierających nasze markowe buty klasyczne, wykonane według projektu najznamienitszych ikon świata mody - Valentino, Hogana, Tod's, Ralph Lauren oraz Christian Louboutin. Zapraszamy również do naszych stacjonarnych butików w Warszawie oraz w Poznaniu!

KUP HITY INSTAGRAMU