24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

ubrania
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
358 4110
Najlepsze okazjebluzy

 

Swobodna elegancja to coś, co w naszym sklepie jest dostępne dla każdego klienta, który wymaga jej od naszej oferty. Co prawda na oficjalne spotkanie biznesowe zapewne nasz asortyment bluz nie wystarczy jako element stylizacji, ale już codzienna aktywność, obowiązki, czy też praca np. w branży kreatywnej, z otwartymi ramionami przyjmą tak podkreślony zestaw.

Poza tym asortyment, który znajdą Państwo w tej kategorii należy do świata najbardziej aktualnych trendów w modzie, które każdego sezonu kreują takie światowe marki jak Kenzo, Moncler, Valentino, Ralph Lauren, Dsquared2, czy OneTeaspoon.

Tym na czym bazuje swobodna elegancja naszych bluz od Kenzo, Moncler, Valentino, Ralpha Laurena, Dsquared2 i OneTeaspoon jest nie tylko modne wzornictwo. Szlachetność materiałów, jakie odnajdą Państwo w tej części naszej bogatej oferty również jest w stanie usatysfakcjonować naszych klientów szukających sportowej odskoczni od oficjalnej i szytej na miarę codzienności. Wysoka jakość wykonania przeplata się tu z takimi surowcami, jak kaszmir, wełna merynosowa, bawełna, wiskoza, poliamid, modal, akryl oraz wysokiej jakości poliester, tworząc iście magiczny efekt – prestiżowy i nasycony nowoczesną prostotą stylu.

Asortyment bluz, który może Państwu zaoferować nasz sklep internetowy oraz każdy z salonów stacjonarnych, jest także bardzo atrakcyjny cenowo. Dzięki temu, że możemy zaoferować naszym klientom liczne promocje i przeceny sezonowe (także na najnowsze elementy kolekcji od Kenzo, Moncler, Valentino, Ralpha Laurena, Dsquared2 i OneTeaspoon). Ceny zaczynają się tu już od trochę ponad 300 zł, a paleta kolorów wręcz onieśmiela swoim bogactwem. Znajdą tu Państwo takie odcienie jak:
- klasyczny czarny, biały, szary, brązowy,
- ciepły żółty, pomarańczowy,
- optymistyczny zielony,
- energetyczny niebieski.

KUP HITY INSTAGRAMU