24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

ubrania
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
123 670
Najlepsze okazje


 

W naszym sklepie internetowym (lub w jednym z salonów stacjonarnych) odwiedzający nas klienci są w stanie skompletować pełną stylizację na każdą okazję oraz w niemal dowolnym stylu – od sportowego, przez oficjalny biznesowy, aż po wieczorową elegancję. W kategorii, do której Państwo trafili, zamieściliśmy produkty, które łączą cechy wszystkich tych zastosowań i wykorzystują je, by dać swoim właścicielom poczucie prestiżu nawet podczas codziennej aktywności.

Letnie i lekkie zestawy skomponowane w oparciu o nasz asortyment spodenek i shortów, na pewno przypadną do gustu nie tylko tym spośród naszych klientów, którzy poszukują perfekcyjnej jakości, ale i tym, którzy na piedestale stawiają aktualne trendy panujące w modzie w danym sezonie. Z tego względu tym co znajdą Państwo w tej części naszego sklepu są markowe, oryginalne i kreatywnie zaprojektowane modele, które jeszcze niedawno były prezentowane na pokazach takich współczesnych gwiazd w tej branży, jak Ralph Lauren, Kenzo, Moncler, Fay, OneTeaspoon oraz Dsquared2.

Elegancka prostota, a zarazem swoboda, jaką dają zgromadzone tu spodenki i shorty od Ralpha Laurena, Kenzo, Moncler, Fay, OneTeaspoon  oraz Dsquared2 to również zasługa użytych do ich produkcji materiałów. Wśród szlachetnych surowców, które już niedługo mogą urozmaicić Państwa garderobę, znalazły się tu między innymi len, bawełna i poliamid. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów ważną rolę gra nie tylko wzornictwo, ale i komfort użytkowania, a w tym przypadku jesteśmy przekonani, że stoi on na najwyższym poziomie. Będziemy zaszczyceni, jeśli to nasze produkty pojawią się już niedługo w Państwa stylizacjach letnich (na plaży, w mieście oraz podczas wyjazdów wakacyjnych), zwłaszcza, że aktualnie dostępny cennik zawiera w tym wypadku liczne promocje i oferty wyprzedażowe – we wszystkich kolorach i odcieniach i w cenach zaczynających się już od blisko 300 zł.

KUP HITY INSTAGRAMU