24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

buty
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
1265 1350
Najlepsze okazjejaponki/klapki

 

Styl i komfort wcale nie musi ograniczać się jedynie do sfery biznesowej oraz wieczorowej. Oferta którą przygotowaliśmy dla naszych klientów udowadnia, że nawet wizyta na basenie, czy na plaży lub spacer w słoneczne i ciepłe dni lata może zostać podkreślona przez odpowiednio dobrane buty.

Asortyment klapków i japonek męskich to właśnie alternatywa, którą chętnie oferujemy naszym klientom, gdyż jej wzornictwo łączy w sobie to, co każdy mężczyzna ceni ponad wszystko – prestiż i elegancję. Gwarancją tego jest chociażby fakt, iż za ich projekt odpowiadają największe marki świata mody – Ralph Lauren, Moncler, Buscemi, Dsquared2.

Męskie klapki oraz japonki, które znajdują się na naszych wirtualnych półkach sklepowych (oraz w stałej ofercie salonów stacjonarnych) reprezentują bardzo wysoką jakość wykonania, którą gwarantują użyte materiały oraz ręczny proces produkcji. Dzięki temu każdy z naszych klientów może liczyć na ich wzorową wytrzymałość podczas użytkowania oraz na wygodę podczas noszenia, którą zapewniają skóra cielęca, bawełna czy miękka guma. Projekty pochodzące z pracowni Ralph Lauren, Moncler, Buscemi i Dsquared2 dostępne są tu w bogatej palecie kolorystycznej – od uniwersalnej bieli i czerni, przez stylowy granat i brąz, aż po optymistyczną i energetyczną czerwień, żółć oraz intensywny błękit zestawiony z delikatną szarością.

KUP HITY INSTAGRAMU