24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

buty
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
1000 4730
Najlepsze okazjesztyblety/oficerki

 

Kolekcja obuwia, która sprosta swojemu zadaniu podczas pokolorowanej w ciepłe barwy jesieni oraz mroźnej zimy, to obowiązkowy punkt w każdej męskiej garderobie. Pierwszy śnieg, czy powoli obniżająca się od końca września temperatura wymagają zdecydowanych i dobrze zabudowanych modeli, które jednocześnie zachowają swoją atrakcyjność wizualną i klasę, na których zależy naszym klientom.

Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzą między innymi projekty naszych sztybletów i oficerek męskich, stworzone przez najznamienitszych projektantów mody – Valentino, Moncler, Tod's, Inuikii i Hogan.

Największą zaletą przedstawionych tu markowych modeli obuwia zimowego oraz jesiennego jest niewątpliwie prostota skryta pod perfekcyjną jakością wykonania oraz wzornictwem. By osiągnąć ten efekt Valentino, Moncler, Tod's, Inuikii i Hogan zdecydowali się zastosować najbardziej szlachetne i jednocześnie wytrzymałe materiały, do których należą przede wszystkim: skóra zamszowa, wełna z merynosów, skóra cielęca oraz skóra jagnięca.

Warto również zapoznać się z naszą ofertą w tej kategorii ze względu na bogatą paletę kolorystyczną oraz fakt, iż ilość modeli bez problemu umożliwia dobranie ich do indywidualnych preferencji oraz wymagań co do stylu lub fasonu. Pod tym względem odcienie i produkty od Valentino, Moncler, Tod's, Inuikii i Hogana nie mają sobie równych. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem!

KUP HITY INSTAGRAMU