24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

VIP SERWIS

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy wiele bogatych funkcji VIP SERWIS, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym PlacTrzechKrzyzy.com są czystą przyjemnością. System specjalnych powiadomień spełnia wymagania najbardziej wymagających Klientów.

ROZMIAR SPRZEDANY

Twój wymarzony produkt jest dostępny, lecz Twój ROZMIAR SPRZEDANY? Masz możliwość zapisu na POWIADOMIENIE O DOSTAWIE, które otrzymasz w momencie najbliższej dostawy Twojego rozmiaru.

WYPRZEDANY ROZMIAR

PRODUKT WKRÓTCE

Produkt o statusie „WKRÓTCE” pojawi się niebawem. Wpisując adres e-mail dostaniesz informacje o dostępności wybranego przez Ciebie produktu. Śpiesz się - każda osoba, która wyraziła chęć i wpisała swój e-mail, dostanie to samo powiadomienie, co Ty.

PRODUKT WKRÓTCE

POWIADOMIENIE O DOSTAWIE

Wybrany przez Ciebie produkt ma status SPRZEDANE? Asortyment sklepu internetowego PlacTrzechKrzyzy.com jest stale uzupełniany. Zapisując się na POWIADOMIENIE O DOSTAWIE produktu dostaniesz informację e-mail, jak tylko wybrany produkt pojawi się ponownie w ofercie sklepu.

POWIADOM O DOSTAWIE

POWIADOMIENIE O PRZECENIE

Kup produkt swojego ulubionego Domu Mody z rabatem! Po zapisaniu się na POWIADOMIENIE O PRZECENIE, otrzymasz informacje na podany w trakcie subskrypcji e-mail, jak tylko wybrany przez Ciebie produkt zostanie przeceniony.

POWIADOMIENIE O PRZECENIE

NOWOŚCI PROJEKTANTA

Możesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami swojego ulubionego projektanta. Wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o NOWOŚCIACH oraz nowych dostawach danego Domu Mody

POWIADOMIENIE O NOWOŚCIACH PROJEKTANTA