Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Zmieniamy się dla Waszej wygody

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, oferujemy wiele bogatych funkcji i usprawnień, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym Moliera2.com są czystą przyjemnością. System specjalnych powiadomień spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

NOWOŚĆ

Video Doradca

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze koloru, rozmiaru lub po prostu chcesz obejrzeć produkt z bliska – Video Doradca jest rozwiązaniem dla Ciebie! Ta innowacyjna na polskim rynku usługa pozwala na podjęcie satysfakcjonującej decyzji zakupowej – bez wychodzenia z domu! Zadzwoń do dedykowanego marce Video Doradcy poprzez FACETIME lub WHATSAPP – numer znajdziesz na karcie produktu. dowiedz się więcej >>

WIĘCEJ

Lista życzeń

Nie odkładaj marzeń na półkę – odłóż je na Listę Życzeń! W prawym górnym rogu zdjęcia każdego produktu znajdziesz ikonkę serduszka . Kliknij ją - wszystkie Twoje ulubione produkty stworzą wyjątkową, personalną Listę Życzeń. Możesz udostępnić ją swoim bliskim, a marzenie spełni się szybciej, niż myślisz! dowiedz się więcej >>

WIĘCEJ

Karta Klubu Korzyści

Wyjątkowy system lojalnościowy Moliera2.com – Karta Klubu Korzyści. Docelowo zyskasz z nią gwarantowany rabat do -15%, wymianę punktów na kody rabatowe, pierwszeństwo zakupów, dostawę gratis przez cały rok czy bezpłatny zwrot. A to tylko część jej szerokich możliwości! Upewnij się, że Twoja karta jest aktywna i pamiętaj, by używać jej przy każdych zakupach! dowiedz się więcej >>

WIĘCEJ

Produkt sprzedany

Zapisz się na powiadomienie. Wybrany przez Ciebie produkt ma status SPRZEDANE? Asortyment sklepu internetowego Moliera2.com jest stale uzupełniany. Zapisując się na POWIADOMIENIE O DOSTAWIE produktu, dostaniesz informacje e-mail, jak tylko wybrany produkt pojawi się ponownie w ofercie sklepu.

Wyprzedany rozmiar

Zapisz się na powiadomienie. Twój wymarzony produkt jest dostępny, lecz Twój ROZMIAR SPRZEDANY? Masz możliwość zapisu na POWIADOMIENIE O DOSTAWIE, który otrzymasz w momencie najbliższej dostawy Twojego rozmiaru.

Wkrótce w sprzedaży

Zapisz się na powiadomienie. Produkt o statusie WKRÓTCE pojawi się niebawem. Wpisując adres e-mail, w momencie dostawy otrzymasz POWIADOMIENIE O DOSTAWIE wybranego przez Ciebie produktu. Spiesz się - każda osoba, która wyraziła chęć i wpisała swój e-mail, dostanie to samo powiadomienie, co Ty.

Powiadomienie o przecenie

Zapisz się na powiadomienie. Kup produkt swojego ulubionego Domu Mody z rabatem! Po zapisaniu się na POWIADOMIENIE O PRZECENIE, otrzymasz informacje na podany w trakcie subskrypcji e-mail, jak tylko wybrany przez Ciebie produkt zostanie przeceniony.

Powiadomienie o nowościach projektanta

Zapisz się na powiadomienie. Możesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami swojego ulubionego projektanta. Wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail, aby otrzymać informacje o NOWOŚCIACH oraz nowych dostawach danego Domu Modu.

Udostępnianie produktu

Jeśli chcesz pochwalić się swoim nowym zakupem, zasięgnąć porady albo podzielić odkryciem modowym, z pomocą przyjdzie nowa funkcja, dzięki której z łatwością udostępnisz każdy produkt. Za pomocą specjalnego przycisku SHARE na karcie produktowej możesz szybko opublikować produkt na Facebooku, wysłać go e-mailem albo skopiować link do niego, aby poznać opinię znajomych.

Szybkie Zakupy

Zależy Ci na błyskawicznych zakupach przez Internet? Specjalnie dla Ciebie skróciliśmy proces zakupowy! Kliknij przycisk SZYBKIE ZAKUPY na karcie produktu, dzięki czemu od razu przejdziesz do ostatniego kroku, czyli potwierdzenia zakupu. Nie musisz uzupełniać danych, nowa funkcja zrobi to za Ciebie na podstawie wcześniejszych zamówień. Wystarczy, że zatwierdzisz zakup, a wkrótce Twoja paczka znajdzie się u Ciebie!