Wyszukaj
Szukaj

Zmieniamy się dla Waszej wygody

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, oferujemy wiele bogatych funkcji i usprawnień, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym Moliera2.com są czystą przyjemnością. System specjalnych powiadomień spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

NOWOŚĆ

Wirtualny Doradca

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze koloru, rozmiaru lub po prostu chcesz obejrzeć produkt z bliska – Wirtualny Doradca jest rozwiązaniem dla Ciebie! Ta innowacyjna na polskim rynku usługa pozwala na podjęcie satysfakcjonującej decyzji zakupowej – bez wychodzenia z domu! Zadzwoń do dedykowanego marce Wirtualnego Doradcy poprzez FACETIME lub WHATSAPP – numer znajdziesz na karcie produktu. dowiedz się więcej >>

WIĘCEJ

Lista życzeń

Nie odkładaj marzeń na półkę – odłóż je na Listę Życzeń! W prawym górnym rogu zdjęcia każdego produktu znajdziesz ikonkę serduszka . Kliknij ją - wszystkie Twoje ulubione produkty stworzą wyjątkową, personalną Listę Życzeń. Możesz udostępnić ją swoim bliskim, a marzenie spełni się szybciej, niż myślisz! dowiedz się więcej >>

WIĘCEJ

Karta Klubu Korzyści

Wyjątkowy system lojalnościowy Moliera2.com – Karta Klubu Korzyści. Docelowo zyskasz z nią gwarantowany rabat do -15%, wymianę punktów na kody rabatowe, pierwszeństwo zakupów, dostawę gratis przez cały rok czy bezpłatny zwrot i wymianę. A to tylko część jej szerokich możliwości! Upewnij się, że Twoja karta jest aktywna i pamiętaj, by używać jej przy każdych zakupach! dowiedz się więcej >>

WIĘCEJ

Produkt sprzedany

Zapisz się na powiadomienie. Wybrany przez Ciebie produkt ma status SPRZEDANE? Asortyment sklepu internetowego Moliera2.com jest stale uzupełniany. Zapisując się na POWIADOMIENIE O DOSTAWIE produktu, dostaniesz informacje e-mail, jak tylko wybrany produkt pojawi się ponownie w ofercie sklepu.

Wyprzedany rozmiar

Zapisz się na powiadomienie. Twój wymarzony produkt jest dostępny, lecz Twój ROZMIAR SPRZEDANY? Masz możliwość zapisu na POWIADOMIENIE O DOSTAWIE, który otrzymasz w momencie najbliższej dostawy Twojego rozmiaru.

Wkrótce w sprzedaży

Zapisz się na powiadomienie. Produkt o statusie WKRÓTCE pojawi się niebawem. Wpisując adres e-mail, w momencie dostawy otrzymasz POWIADOMIENIE O DOSTAWIE wybranego przez Ciebie produktu. Spiesz się - każda osoba, która wyraziła chęć i wpisała swój e-mail, dostanie to samo powiadomienie, co Ty.

Powiadomienie o przecenie

Zapisz się na powiadomienie. Kup produkt swojego ulubionego Domu Mody z rabatem! Po zapisaniu się na POWIADOMIENIE O PRZECENIE, otrzymasz informacje na podany w trakcie subskrypcji e-mail, jak tylko wybrany przez Ciebie produkt zostanie przeceniony.

Powiadomienie o nowościach projektanta

Zapisz się na powiadomienie. Możesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami swojego ulubionego projektanta. Wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail, aby otrzymać informacje o NOWOŚCIACH oraz nowych dostawach danego Domu Modu.

Udostępnianie produktu

Jeśli chcesz pochwalić się swoim nowym zakupem, zasięgnąć porady albo podzielić odkryciem modowym, z pomocą przyjdzie nowa funkcja, dzięki której z łatwością udostępnisz każdy produkt. Za pomocą specjalnego przycisku SHARE na karcie produktowej możesz szybko opublikować produkt na Facebooku, wysłać go e-mailem albo skopiować link do niego, aby poznać opinię znajomych.