Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Canada Goose to kanadyjska marka, która nie ma sobie równych w produkcji luksusowej odzieży zimowej, przeznaczonej do ekstremalnych warunków pogodowych. Firma powstała w 1957 roku i od tego czasu opatentowała najnowocześniejsze technologie, które zagwarantowały jej renomę i niemal bezkonkurencyjność w swojej dziedzinie na rynku modowym. Marka stosuje wyselekcjonowane materiały, które odpowiadają za poszczególne funkcje (jak ochrona przed wiatrem, deszczem i mrozem) i mają odpowiednie certyfikaty. Canada Goose zaskarbiła sobie zaufanie milionów klientów na całym świecie, a jej słynne kurtki są nie tylko funkcjonalne, lecz także charakteryzują się klasycznym i ponadczasowym designem. 

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Ubrania

Dodatki

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Canada Goose

37 produktów

Damska kolekcja Canada Goose

Kanadyjska marka Canada Goose działa z pełnym zaangażowaniem od 1957 roku. Zajmuje się produkcją odzieży zimowej, sportowej oraz klasycznej odzieży wierzchniej, a także ubrań przeznaczonych do ekstremalnych warunków atmosferycznych. Od początku istnienia firma produkuje odzież w Kanadzie, dbając o każdy szczegół i pozostając niezmiennie niedoścignionym specjalistą w swojej dziedzinie.

Marka wykazuje się ogromną odpowiedzialnością, bierze w swoje ręce zadowolenie użytkowników ze względu na walory estetyczne oraz funkcjonalne, ich komfort w czasie aktywnego wypoczynku czy trudnych warunków pogodowych i wreszcie zdrowie osób, które są narażone na różne czynniki zewnętrzne. Dzięki temu możesz swobodnie uprawiać ulubiony sport lub po prostu cieszyć się niezmąconym ciepłem, gdziekolwiek jesteś. Nie bez przyczyny logo marki przedstawia zarys koła podbiegunowego – jest unaocznieniem dewizy Canada Goose.

Na sukces marka Canada Goose zapracowała sobie, zestawiając całą linię rozmaitych technologii, np. Arctic Tech (materiał stworzony do ekstremalnych warunków klimatycznych) czy Tri-durance (tkaniny gwarantujące oddychalność, wodoodporność, trwałość i wydajność).

Na ten sukces składa się również pieczołowity dobór najlepszych materiałów, wśród których przoduje puch gęsi, jako niezastąpiony izolator. Materiały stosowane do produkcji ubrań są przebadane laboratoryjnie i mają stosowne certyfikaty. Marka wykazuje się świadomością oraz odpowiedzialnością. Tam, gdzie to możliwe – rezygnuje z materiałów, które pozyskiwane są ze zwierząt; a tam, gdzie to konieczne – proponuje kilka rozwiązań, tak aby każdy, niezależnie od przekonań, znalazł w ofercie marki coś dla siebie.

W kolekcji Canada Goose przede wszystkim królują damskie kurtki o różnych długościach, parki, kamizelki oraz akcesoria zimowe, takie jak rękawiczki i czapki. Unikatowe w kolekcji marki są kurtki z kapturem wykończonym naturalnym futrem. Pojawiają się także krótkie pikowane kurtki i płaszcze. Co istotne, wszystkie modele wyróżniają się niebywałą lekkością, oszczędzając zbędnego balastu. Godne uwagi jest również to, że w ofercie marki znajdują się projekty sportowe, propozycje uniwersalne i codzienne, a niektóre szykowne i eleganckie. Każda kobieta może uzupełnić swoją szafę o odpowiedni egzemplarz.

Ta szeroka gama modeli kurtek, parek i kamizelek jest zaprezentowana w Salonach Moliera2 oraz sklepie internetowym Moliera2.com. Jeśli szukasz zaufanego i niezawodnego rozwiązania dla siebie, znalazłaś się we właściwym miejscu!