Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Karty prezentowe

1 produktów

 

Wszyscy kochamy prezenty, ale często pomimo dobrych chęci nie trafiamy w gust ukochanej osoby. Dlatego, rozsądniejszym wyborem niż kolejna para butów, która nie doczeka się nałożenia jest voucher podarunkowy. Karta prezentowa przyniesie większe zadowolenie, ponieważ osoba, która go otrzyma oprócz samego prezentu, będzie miała satysfakcje z zakupów spędzonych w luksusowym butiku Moliera 2 w Warszawie.

Nasze klientki to kobiety nowoczesne – same lubią decydować o tym, co znajdzie się w ich garderobie. Dlatego, jeżeli chcą Państwo sprawić drugiej osobie elegancki i prestiżowy prezent, jednocześnie zostawiając ukochanej możliwość wyboru, to polecamy zakup karty prezentowej sklepu Moliera 2. Wybrana kobieta będzie mogła sama zdecydować, które szpilki, botki, spodnie, sukienka, czy płaszcz staną się nowym elementem jej garderoby. 

Karty podarunkowe sklepu Moliera 2 upoważniają do bezgotówkowej transakcji w naszym sklepie internetowym Moliera2.com i w Salonie Moliera 2 w Warszawie. W zależności od Państwa potrzeb mogą one opiewać na kwotę od 500 zł, 1000 zł, 2000 zł aż do 5000 zł. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej opcji – idealnej na prezent dla każdej współczesnej kobiety! Dodatkowo karta podarunkowa jest ważna przez 6 miesięcy, więc jej szczęśliwa posiadaczka będzie miała mnóstwo czasu na podjęcie odpowiedniej decyzji związanej z jej luksusowym prezentem ze sklepu Moliera2.com i butiku Moliera 2 w Warszawie.