Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która znajduje się na górze strony. Wystarczy wpisać nazwę poszukiwanego projektanta lub rodzaju produktu, a w podpowiedziach wyświetli się lista, dopasowana do Twoich oczekiwań.

Po wyborze kategorii głównej można wyfiltrować produkty między innymi po marce, kolorze czy rozmiarze. Filtry znajdują się po lewej stronie.

Zachęcamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta:

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
 

 

Nie. Zamówienie można złożyć jako gość, bez zakładania konta.

Rejestracja w sklepie Moliera2.com daje wiele korzyści:

 • sprawdzenie statusu zamówienia,
 • przeglądanie historii zakupów,
 • informacje o przysługujących rabatach,
 • weryfikacja punktów na Karcie Klubu Korzyści,
 • udział w akcjach specjalnych i promocyjnych Moliera2.com.
 

Problemem może być błędnie wpisany login (adres e-mail) lub hasło.

 • System powiadomi jeżeli adres e-mali będzie błędny:

 • W razie zapomnienia hasła należy je zresetować:

Zachęcamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta:

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
 

Logowanie do konta w sklepie Moliera2.com jest możliwe również za pośrednictwem Facebooka. Wystarczy wybrać tę formę jako metodę logowania w początkowym etapie i przekierować za pomocą przeglądarki internetowej do ścieżki logowania Facebook z zapisanymi danymi użytkownika.

 

Status przesyłki można sprawdzić po zalogowaniu do Mojego Konta w sklepie internetowym Moliera2.com.

Śledzenie przesyłki jest możliwe z pozycji wiadomości mailowej wysłanej przez każdą z firm kurierskich na adres mailowy podany przez Klienta na etapie składania zamówienia.

Informacji na temat statusu przesyłki udzieli również Biuro Obsługi Klienta Sklepu Internetowego Moliera2.com:

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
 

 

Sklep Moliera2.com ma prawo zablokować konto Klienta w przypadku złamania Regulaminu (czytaj więcej).

W takiej sytuacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
 

 

Czas realizacji zamówienia od momentu jego złożenia wynosi do 5 dni roboczych. Realizacja zamówienia rozpoczyna się wraz z jego opłaceniem.

W przypadku wysyłki za pobraniemw momencie ostatecznego potwierdzenia zamówienia przy pomocy linku wysłanego na adres mailowy Klienta.

 

Konsultanci Biura Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji:

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
 

 

Faktura VAT w wersji elektronicznej jest dołączona do informacji o wysyłce zamówienia lub odbiorze przesyłki.

Dane do faktury oraz dane do wysyłki mogą być różne.

W celu otrzymania faktury VAT dla firmy podczas zamawiania należy wybrać opcję Firma, a następnie uzupełnić pola: NIP i Nazwa firmy. Imię i nazwisko nie będą widoczne na wystawionej fakturze.

 

Klient składa zamówienie w sklepie Moliera2.com, co jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i warunków sprzedaży (czytaj więcej). Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość z informacją zwrotną, wysłaną na adres e-mail podany w trakcie rejestracji lub podczas zamówienia.

W przypadku braku wpłaty, po przekroczeniu czasu rezerwacji, który wynosi 15 min, zamówienie zostaje anulowane, a towar ponownie jest dostępny w sprzedaży. Wiadomość o anulowaniu zamówienia jest wysłana do Klienta na adres e-mail.

Po dokonaniu płatności Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia przez sklep Moliera2.com, które równoznaczne jest z zawarciem umowy sprzedaży. Wiadomość jest wysłana na adres e-mail Klienta.

Klient płaci za zakupiony towar przy pomocy jednej z dostępnych opcji płatności. W momencie wysyłki towaru sklep Moliera2.com wysyła Klientowi potwierdzenie nadania przesyłki wraz z jej numerem.

 

Złożenie zamówienia internetowego nie powoduje automatycznego założenia rezerwacji na kupiony towar. Rezerwacja towaru następuje w momencie opłacenia zamówienia.
Wyjątkiem są zamówienia wysyłane za pobraniem. W przypadku takich zamówień rezerwacja towaru jest zakładana od momentu potwierdzenia zamówienia.
Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w określonym czasie, zostanie anulowane, a towar ponownie trafi do sprzedaży. Wiadomość o anulowaniu zamówienia zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

 
 

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy następujące metody płatności:

 • BLIK,
 • Szybki przelew - system szybkich płatności internetowych, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty za pośrednictwem rachunku bankowego:

 • Płatność kartą VISA oraz MasterCard
 • Płatność przy odbiorze,
 • Raty Online,
 • Klarna,
 • PayPo.
 

Nie. Nie są pobierane dodatkowe opłaty.

 

Usługa płatności odroczonych pozwala cieszyć się zakupami na Moliera2 bez konieczności zapłaty od razu. Dzięki temu masz aż 30 dni na dokonanie płatności lub zwrot towarów. W sklepie internetowym Moliera2.com masz do wyboru dwóch dostawców płatności odroczonych - Klarna (przy zakupach do 7 000 zł) i Paypo (przy zakupach do 2 000 zł).

Dodatkowo istnieje możliwość zakupów na raty.

Więcej szczegółów na temat płatności odroczonych i rat znajdziesz na tej stronie. Wyboru płatności dokonasz w drugim kroku procesu zakupowego. Zostaniesz poproszony o dane potrzebne do realizacji wniosku o płatność odroczoną lub raty.

 

Proces realizacji zamówienia rozpoczyna się od razu po zaksięgowaniu wpłaty w przypadku płatności online.

W przypadku zamówień „za pobraniem” – w momencie zaakceptowania regulaminu i potwierdzenia zamówienia w linku, który wysyłany jest na adres mailowy podany przy zamówieniu.

Informacja o aktualnym statusie realizacji zamówienia jest wysyłana drogą mailową na dres podany przez Klienta na etapie składania zamówienia, jest także dostępna po zalogowaniu się do Mojego Konta w sklepie internetowym Moliera2.com.

 

Bezpieczeństwo Państwa danych jest dla nas jednym z największych priorytetów. Na każdym etapie działań przywiązujemy ogromną wagę do ochrony danych osobowych. Posiadamy najwyższej jakości rozwiązania technologiczne i zabezpieczenia systemowe. Połączenie z serwisem jest szyfrowane przez klucz protokołu SSL. Ponadto hasła Klientów szyfrowane są w bazie danych przez algorytm. Zespół specjalistów na bieżąco monitoruje system tak, by wszelkie operacje przebiegały w sposób bezpieczny.

Dodatkowo dane Klientów są zabezpieczone poprzez zapisy o ochronie danych w serwisach płatności:

 
 

Wysyłka zamówionych przez Państwa produktów realizowana jest przez następujące firmy kurierskie:

 • DPD,
 • InPost,
 • PickPack,

Aktualny koszt wysyłki wynosi:

 • w przypadku płatności online - 20 zł
 • w przypadku płatności za pobraniem - 20 zł lub 22 zł (w zależności od przewoźnika)

Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie https://www.moliera2.com/static/31/dostawa-i-formy-platnosci.html

 

Każdy wysłany przez nas produkt jest zabezpieczony plombą i zawieszką zawierającą instrukcję zwrotu.

Na wypadek zwrotu towaru bądź jego wymiany uprzejmie prosimy o nieusuwanie zawieszki w trakcie jego przymierzania. Zawieszki są umieszczane w takich miejscach, by nie wpływały na komfort przymierzania produktu.

Faktura wysyłana jest w formie elektronicznej – zostanie ona dołączona w załączniku do informacji o wysyłce zamówienia lub odbiorze osobistym drogą mailową, na adres mailowy wskazany przez Klienta na etapie składania zamówienia.

 

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00. Jeżeli odbiór przesyłki w godzinach pracy kuriera nie jest możliwy, prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą kurierską:

DPD numer tel.: (22) 577 55 55, poniedziałek-piątek w godz. 8-20, sobota w godz. 8-14,

InPost numer tel.: +48 722 444 000, poniedziałek-piątek w godz. 7-22, sobota w godz. 8-22,

Status zamówienia można śledzić po zalogowaniu się do swojego konta.

 

Tak – podczas składania zamówienia należy zaznaczyć odbiór w Salonie jako formę dostawy. Odbiór zamówień możliwy jest w naszych Salonach w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Katowicach. Poinformujemy Państwa o możliwości odbioru produktu w powiadomieniu e-mail podanym przy składaniu zamówienia.

Pełne adresy, godziny pracy oraz informację o markach dostępnych w Salonach znajdą Państwo na stronie https://www.moliera2.com/static/2/salon-moliera-2-%7C-warszawa.html

Odbiór złożonego zamówienia jest możliwy i potwierdzony w momencie, gdy uzyskuje ono status ZREALIZOWANEGO i GOTOWEGO DO ODBIORU. Informację taką wysyłamy drogą mailową na adres Klienta wskazany na etapie składania zamówienia. Dopiero po otrzymaniu takiej wiadomości potwierdzającej gotowość odbioru odbiór zamówienia jest możliwy.

 

W momencie dostarczenie przesyłki przez kuriera prosimy o dokładne sprawdzenie, czy nie została uszkodzona.

W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i niezwłoczny kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: [email protected].

Jeśli przesyłka zostanie odebrana bez wcześniejszych oględzin, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą kurierską aby zgłosić szkodę oraz chęć sporządzenia protokołu szkody. Po przyjeździe kuriera należy wraz z nim sporządzić protokół, zaznaczając wszystkie szczegóły i akceptując finalną wersję protokołu.

Kontakt do firm kurierskich:

 • DPD numer tel.: (22) 577 55 55, poniedziałek-piątek w godz. 8-20, sobota w godz. 8-14,
 • InPost numer tel.: +48 722 444 000, poniedziałek-piątek w godz. 7-22, sobota w godz. 8-22.

Wypełniony i podpisany protokół razem z reklamowanym produktem należy odesłać do jednego z naszych Salonów stacjonarnych. Dla bezpieczeństwa, przed nadaniem paczki prosimy dokonać kserokopii wyżej wymienionych dokumentów. Dodatkowo należy opisać sytuację i podać numer zamówienia mailowo na adres [email protected].

Każda przesyłka, którą nadajemy kurierem jest ubezpieczona do kwoty 50 000 zł. W przypadku przesyłek paczkomatowych przesyłki ubezpieczone są do kwoty 20 000 zł.

 
 

Tak. Każdy produkt oferowany w sklepie Moliera2.com można zwrócić w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Warunkiem jest odesłanie towaru bez oznak użytkowania.

Warunki zwrotu towaru znajdują się w regulaminie ogólnym sklepu: https://www.moliera2.com/static/180/regulamin.html

 

 

Zwrotu można również dokonać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
 

 

Każdy zakupiony produkt mogą Państwo zareklamować w przeciągu 24 miesięcy od daty jego zakupu. Zasada ta dotyczy również produktów przecenionych.

Instrukcja złożenia reklamacji.

 1. Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza reklamacyjnego. Formularz należy dołączyć do reklamowanego produktu,
 2. Reklamowany produkt prosimy dokładnie zabezpieczyć, a na opakowaniu umieścić kartkę z napisem „Dział Reklamacji”,
 3. Prosimy o wybranie sposobu doręczenia reklamacji:
  a. Dostarczenie do Salonu
  b. Wysyłka Kurierem
  c. Samodzielna wysyłka na adres: DTW Moliera2 S.A., Panattoni Park Warsaw West, ul. Sochaczewska 98C, 05-870 Błonie

W celu przyspieszenia procesu prosimy o dołączenie do reklamowanego produktu potwierdzenia zakupu w Moliera2 (paragon, faktura, potwierdzenie zamówienia).

Wszelkich informacji na temat reklamacji, jej statusu oraz przebiegu dowiedzą się Państwo kontaktując się Działem Reklamacji pod adresem e-mail [email protected].

Wszystkie szczegóły dotyczące procesu reklamacji znajdują się także pod poniższym linkiem: https://www.moliera2.com/reklamacje

 

W przypadku zwrotu bądź reklamacji koszt przesyłki kurierskiej ponosi Moliera2.com.

W przypadku kiedy Klient zdecyduje się na odesłanie produktów we własnym zakresie, to on ponosi koszt przesyłki zwrotnej.

 

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwrot pieniędzy realizowany jest w terminie do 14 dni na rachunek podany przez Klienta lub na Kartę Prezentową (zgodnie ze wskazaniem Klienta na formularzu reklamacji). Zwrot pieniędzy na rachunek karty kredytowej lub debetowej może jednak zająć nawet 30 dni w zależności od operatora karty i regulaminu Państwa banku.

 

W momencie pozytywnego zakończenia procedury zwrotu, Klient otrzymuje powiadomienie e-mail o zmianie statusu zwrotu. Zwrot pieniędzy realizowany jest w terminie do 14 dni na rachunek podany przez Klienta. Zwrot pieniędzy na rachunek karty kredytowej lub debetowej może jednak zająć nawet 30 dni w zależności od operatora karty i regulaminu Państwa banku.

 

W przypadku nieudanej płatności, po złożonym zamówieniu prosimy o kontakt bezpośrednio Biurem Obsługi Klienta:

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
 

 

W celu naniesienia zmian w zamówieniu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

Tel. +48 22 47 000 01
E-mail: [email protected]
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00