Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

BABOR jest wiodącą marką na międzynarodowym rynku selektywnej kosmetyki profesjonalnej. Rodzinnym przedsiębiorstwem zarządza obecnie już trzecie pokolenie. Stawiamy sobie wysokie wymagania, aby móc dbać o naszych Klientów jak najlepiej. U ich podstaw leżą 65-letnie doświadczenie i czerpanie ze specjalistycznej wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry.

Jesteśmy przekonani, że będąc zadbanym i dobrze czując się we własnej skórze, mamy lepsze samopoczucie i większą pewność siebie. Dlatego oferujemy naszym Klientom widocznie i odczuwalnie WIĘCEJ w postaci najskuteczniejszych składników aktywnych, profesjonalnego doradztwa na najwyższym poziomie oraz rytuałów pielęgnacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. To przekonanie uczyniło z BABORa lidera na europejskim rynku kosmetyki profesjonalnej.
Proces produkcji od początku do końca odbywa się w jednym miejscu, w siedzibie firmy w Aachen. Dlatego każdy produkt, od pomysłu do finalnej formy, jest synonimem doskonałej jakości made in Germany, opartej na badaniach naukowych, gwarantującej ukierunkowane działanie i skuteczność.

Piękno pojawia się, gdy czujemy się piękni we własnej skórze. Motto BABORa „ASK FOR MORE. OCZEKUJ WIĘCEJ.” to zachęta, aby sięgać po WIĘCEJ oraz obietnica, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Damskie Kosmetyki Babor

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów