Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Kwintesencja brytyjskiego luksusu i rozpoznawalna na całym świecie krata. Marka Burberry została założona w 1856 roku, by chronić Brytyjczyków przed kapryśną, angielską pogodą. Ponadczasowe trencze Burberry zostały pierwotnie zaprojektowane dla żołnierzy, a dzisiaj są absolutnym must-have w szafie każdego miłośnika i miłośniczki mody. Obecny dyrektor kreatywny marki Daniel Lee kieruje Burberry na nowe tory, łącząc klasyczne projekty Burberry z zaskakującymi motywami ze streetwearu. Projektant ozdabia ubrania, buty i torebki efektownym monogramem, a markę Burberry prowadzi w kierunku mody zrównoważonej, poprzez wykorzystanie materiałów z odzysku i dbanie o ekologiczną produkcję.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Buty

Torby

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

Ubrania

Buty

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
WYSOKOŚĆ OBCASA
WYSOKOŚĆ OBCASA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Burberry

77 produktów

Burberry - kwintesencja brytyjskiego luksusu

Burberry, symbolizujący wyrafinowaną elegancję, jest ucieleśnieniem brytyjskiego dziedzictwa mody. Charakterystyczny trencz i ikoniczna kratka stanowią serce tej legendarnej marki, która od ponad 160 lat zachwyca koneserów mody na całym świecie.

Początki i dziedzictwo Burberry

Wszystko zaczęło się w 1856 roku, kiedy młody Thomas Burberry otworzył swój sklep w Basingstoke, w Wielkiej Brytanii. Jego wizja innowacyjnej konfekcji wkrótce przyniosła mu międzynarodowe uznanie. Nieprzemakalny płaszcz, stworzony w 1880 roku, to odpowiedź Burberry na kapryśną brytyjską pogodę - wyjątkowy wynalazek, który miał zapoczątkować narodziny kultowego trencza. Kolejnym kamieniem milowym w historii marki było wprowadzenie charakterystycznej kraty w 1924 roku, która stała się nieodłącznym symbolem luksusu.

Nowoczesne podejście do klasyki

Burberry, choć głęboko zakorzenione w tradycji, nieustannie się odnawia. Pod kierownictwem dyrektora kreatywnego Daniela Lee marka łączy klasykę z nowoczesnymi trendami ze świata streetwearu. Dbając o spuściznę i jakość, Burberry przechodzi w kierunku zrównoważonej mody, wykorzystując materiały z odzysku i dbając o ekologiczny sposób produkcji.

Kolekcje godne uwagi

Burberry to nie tylko trencze. W ofercie marki znajdują się luksusowe elementy garderoby dla każdego. Płaszcze damskie Burberry stanowią kwintesencję elegancji, a torebki damskie Burberry są uosobieniem klasy i jakości. Doskonałe buty damskie Burberry i wełniane swetry dopełniają kolekcję, czyniąc ją pełną i wszechstronną. A dla tych, którzy poszukują idealnego prezentu, portfele damskie Burberry to wybór, który zawsze zachwyci.