Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

 

Marc Jacobs jest jednym z czołowych projektantów świata mody. To uosobienie talentu, stylu i oryginalności. Jego pierwsza kolekcja powstała w 1986 roku, wzbudzając zachwyt wśród amerykańskiego, modowego społeczeństwa. To, co charakteryzuje jego projekty to kreatywność, energia i mocny charakter. Marka Marc Jacobs celebruje eklektyzm, różnorodność i personalny styl. To połączenie high-fashion ze stylem miejskim, codzienności z nietuzinkowością. Marc Jacobs potrafi czerpać to, co najlepsze z przeszłości, równocześnie patrząc w przyszłość - stale reinterpretuje trendy w charakterystyczny dla siebie, oryginalny sposób. Tworzy modę nieprzewidywalną - odważną, nasyconą wzorami i kolorami, chcąc trafić w gust najbardziej wymagających indywidualistów.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Buty

Torby

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

Ubrania

Buty

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
WYSOKOŚĆ OBCASA
WYSOKOŚĆ OBCASA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

The Marc Jacobs

151 produktów

The Marc Jacobs - talent, styl i oryginalność

Historia talentu

Marc Jacobs, wybitny amerykański projektant, zaistniał na światowej scenie mody, prezentując swoją pierwszą kolekcję w 1986 roku. Jego fenomenalny talent został dostrzeżony przez branżę, kiedy zdobył prestiżową nagrodę CFDA już za debiutancką kolekcję. Pojawił się również w amerykańskim „Vogue” i w 1997 roku został mianowany dyrektorem kreatywnym domu mody Louis Vuitton. Jego renoma jako jednego z czołowych twórców mody stale rośnie, a luksusowa marka Marc Jacobs zdobywa uznanie na całym świecie.

Innowacyjne podejście do mody

Charakteryzujący się otwartym umysłem Marc Jacobs czerpie inspiracje z mody ulicznej, nadając jej nowy wymiar. Jego projekty są eklektyczne, łączące luz streetwearu z elegancją high fashion. Marc Jacobs przekonuje, że moda ma dostarczać radości i być formą ekspresji, angażując przy tym zmysły i wyobraźnię. Jego kreacje, nasycone barwami i unikalnymi wzorami, oddają filozofię marki, umożliwiając pełną swobodę stylizacji.

Kultowe akcesoria i perfumy

Marka Marc Jacobs zyskała sławę dzięki torebkom damskim, w tym torebkom na ramię i typu shopper. Oprócz tego w ofercie znajdziemy także portfele, czapki, biżuterię oraz perfumy z linii Daisy.

Kreatywność w detalach

Innowacyjne paski do torebek, dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, umożliwiają indywidualne dostosowanie torebki do swojego stylu. Wybierając paski z logo marki, nadamy całości sportowy charakter, natomiast wybierając różnorodne wzory, podkreślimy indywidualny styl. Dzięki temu jedna torebka może mieć wiele różnych odsłon. Torebki Snapshot, inspirowane kształtem aparatu fotograficznego, stają się nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także elementem podkreślającym styl. To ponadczasowe modele, które zdobią garderobę każdej kobiety.

Cała kolekcja Marca Jacobsa dostępna jest w Salonach oraz sklepie internetowym Moliera2. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odkrycia świata proponowanego przez wybitnego projektanta mody.