Wyszukaj
Szukaj
LATO 2021

 

Australijska, luksusowa marka CAMILLA została założona w 2005 roku w Sydney przez Camillę Franks. Już w czasach dzieciństwa Camillę wyróżniała nieograniczona kreatywność, którą szczególnie pobudzały widoki plaż w Sydney. Marka CAMILLA to prawdziwa miłość projektantki, czego dowodem jest motto marki: Moją misją jest pobudzić ducha przygód, który mieszka w nas wszystkich, ponieważ wierzymy, że każdy ma prawo do wolności i radości obejmując wszystkie dziedziny życia. Każdy ma prawo czuć się pięknie bez względu na wiek, figurę oraz pochodzenie. Poncza, akcesoria na plażę i jedwabne ubrania wykonywane są z mistrzowską precyzją ręcznego rzemiosła.
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
-
SEZON
RODZAJ PRODUKTU

buty

Twarz

Włosy

torby

ubrania

dodatki

ROZMIAR

ubrania

buty

KOLOR
AKTYWNE FILTRY


Damska odzież, obuwie i torby Camilla

Marka Camilla to uosobienie lifestyle’u w nurcie boho, tak charakterystycznego dla współczesnych marzycielek. Została założona we wczesnych latach 2000 w Sydney, Australia przez projektantkę i artystkę Camillę Franks. Camilla to kolekcje przepełnione wibrującymi kolorami, inspirowanymi barwami australijskich plaż oraz licznymi podróżami artystki w najodleglejsze zakątki świata.

Camilla już jako dziecko miała artystyczną duszę – i była wrażliwa na piękno świata, który ją otacza, w tym w szczególności na malownicze plaże dookoła Sydney. W późniejszych latach rozpoczęła pracę w aktorstwie, a między scenami nosiła swoje własne projekty – niezwykle wygodne w noszeniu i zwiewne. W taki sposób powstała marka Camilla. 

Kolejnym krokiem w tworzeniu historii marki były liczne podróże jej założycielki. Do tej pory Camilla Franks podróżuje dwa razy do roku do najdalszych zakątków świata – poznaje tamtejsze kultury i społeczności z których czerpie inspiracje do następnych kolekcji marki. Artystka chłonie tamtejszą muzykę, jedzenie, poznaje unikatowe tkaniny i codzienne rytuały mieszkańców. Według niej w ubraniach Camilla każdy powinien czuć się dobrze, niezależnie od wieku, sylwetki czy koloru skóry. Każdy ma prawo czuć wolność i radość z dnia codziennego. Marka Camilla wierzy w społeczną odpowiedzialność – po wizycie w Indiach rozpoczęła projekt The Butterfly Effect we współpracy z fundacją The Hunger Project. Program ma wesprzeć kobiety w Indiach, zapewnić im wsparcie, godne warunki do życia oraz edukację. W dodatku Camilla wpłaca dolara za każdą transakcję online na jedną z trzech fundacji charytatywnych: The Hunger Project, Food Bank oraz National Breast Cancer Foundation.

Każdy model ubrań Camilla szyty jest ręcznie z najwyższej jakości tkanin, takich jak jedwab, kaszmir i wysokogatunkowa bawełna. Każdy pojedynczy kryształ Swarovskiego jest ręcznie przyszywany. Dodawane za pomocą innowacyjnych technologii printy to istna wariacja na temat egzotycznych podróży, które odbyła projektantka. Pełno w nich zwierzęcych wzorów: cętek, zebry i imitacji skór pytona; suknie, tuniki i kombinezony są obsypane wielokolorowymi kwiatami w stylu boho, azteckimi motywami oraz geometrycznymi kształtami. Dzięki doszytym ręcznie kryształom Swarovskiego każda kreacja magicznie mieni się w świetle. Zwiewność sukienek, kombinezonów, spódnic, bluzek i spodni Camilla sprawia, że każda z Pań wygląda w nich korzystnie – niezależnie od figury czy wieku. Zresztą, kreacje Camilla cieszą się rewelacyjnymi opiniami wśród gwiazd i celebrytek – noszą ją, między innymi Beyonce, Jennifer Lopez, Magda Gessler i Beata Kozidrak.