Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Moliera2 | KATOWICE ALTUS

 

Moliera2 | Katowice ALTUS to unikalne miejsce na modowej mapie Śląska. Salon zadebiutował w czerwcu 2018 roku jako tygodniowy pop-up shop. Po ciepłym przyjęciu Salon swoją działalność rozpoczął od sierpnia tego samego roku na stałe i cieszy się dalej ogromnym zainteresowaniem klientów poszukujących ekskluzywnych marek.

Salon ten charakteryzuje się eleganckim wnętrzem i kolekcjami najlepszych światowych Domów Mody. Wysoko wykwalifikowana kadra sprawia, że Moliera2 | Katowice ALTUS to jeden z najchętniej odwiedzanych sklepów z luksusową odzieżą w Katowicach.

Klienci zamieszkujący urokliwe tereny Śląska odkryją w naszym Salonie słynne #KrólestwoSzpilek gdzie znajdą kolekcje kultowych butów, w tym piękne dzieła sztuki od Jimmy Choo, majestatyczne i eleganckie obuwie od Casadei oraz oryginalne i wyjątkowe propozycje od Aquazurra. W ofercie tego miejsca nie brakuje również kolekcji ekskluzywnych akcesoriów oraz odzieży znanych Domów Mody takich jak wyraziste kolekcje od Marca Jacobsa oraz rockową i seksowną estetykę Balmain.

Moliera2 | Katowice ALTUS przyciąga miłośników mody, którzy szukają niepowtarzalnych stylizacji, pozwalających wyrazić swoją indywidualność poprzez dostępną tylko stacjonarnie, Isabel Marant , która łączy klasykę z nutką bohemy oraz rock’n’rollowy styl marki Oneteaspoon. Dla kobiet, które szukają idealnej sukienki, mamy fantastyczną selekcję. Od fantazyjnych sukienek marki Love Shack Fancy poprzez kolekcję Self-Portrait, łączącą najnowsze trendy z klasyczną elegancją, aż po minimalistyczne propozycje marki Gauge81. Oferujemy także kolekcje od renomowanych i ekskluzywnych Domów Mody, takich jak włoska marka Philipp Plein, słynąca z ekstrawaganckich i rockowych kolekcji, Moncler, znana z luksusowych, funkcjonalnych oraz stylowych ubrań i akcesoriów zimowych, oraz elegancki Jimmy Choo, które są dostępne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

 

 
Salon Moliera2 | KATOWICE ALTUS
„Altus” Galeria Handlowa, PARTER
ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
Tel. +48 511 410 722
email: [email protected]