Moliera2 x Vogue Polska. Majowe wydanie w klubie korzyści!

Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 mają teraz jeszcze bliższy dostęp do światowej mody, a to wszystko dzięki rocznej prenumeracie „Vogue Polska”. Przekonaj się, co Cię czeka w najnowszym, najbardziej kobiecym numerze tego ekskluzywnego magazynu.

 

Odkryj najistotniejsze informacje ze świata mody, urody i sztuki. Poznaj najnowsze trendy i zainspiruj się. Przyszła pora, by zapoznać się z najważniejszymi treściami tego miesiąca!

 


Majowe wydanie “Vogue Polska” dla Klubu Korzyści Moliera2

 

Najnowsze, 75. wydanie magazynu Vogue, otwiera drzwi do fascynującego świata nowości i inspiracji. Motywem przewodnim tego numeru jest kolor niebieski, będący inspiracją w wielu dziedzinach. Benjamin Grillon – autor konceptu sesji okładkowej – podkreśla fascynację niebieskim jako barwą, która ewoluowała z symbolu sakralnego do ikony popkultury. Omawia niebieski paradoks i analizuje fenomen tego koloru jako ostatniego odkrytego w modzie europejskiej. Majowe wydanie magazynu skupia się głównie na temacie niebieskiego, od mody po sztukę. Sesje zdjęciowe i wywiady eksplorują różne aspekty tego koloru, od tradycyjnych garniturów po jeansy. Odejścia i debiuty w świecie mody stają się tematem refleksji, a iluzja niebieskiego otwiera drzwi do nowych inspiracji dla czytelniczek i czytelników.

 

Ekspertki przedstawiają najlepsze produkty do makijażu, które podkreślą naturalne piękno i pozwolą naszej urodzie prezentować się jak najlepiej podczas pierwszych ciepłych dni oraz zdradzają sekrety pielęgnacji skóry na przekór zmieniającym się porom roku. Dowiemy się również, jak odcienie błękitu wpływają na inspiracje perfumiarzy. Czytelnicy mogą między innymi przeczytać wywiad z Daphné Bugey, perfumiarką, która skomponowała nowe zapachy Dolce & Gabbana K&Q Intense oraz dowiedzą się, jak stworzyć perfumy doskonałe.

 

Kultura filmowa kwitnie w maju, obfitując w festiwale i premierowe seanse, o czym również dowiemy się z tego numeru. Liczne filmy dokumentalne kuszą oryginalnością tematów. Natomiast w świecie muzyki zaintersowanie wzbudzają, nowa trasa koncertowa Milesa Kane'a oraz ostatnia płyta Lenny'ego Kravitza. Sztuka i teatr również mają wiele do zaoferowania, od retrospektyw po debiuty reżyserskie. Te tematy i wiele innych w najnowszym wydaniu Vogue!

 


Klub Korzyści Moliera2

 

Dzięki partnerstwu Moliera2 z “Vogue Polska” nasi klienci, którzy są członkami Klubu Korzyści, mogą cieszyć się wyjątkowym benefitem, jakim jest roczna e-prenumerata polskiego wydania magazynu “Vogue”. Od teraz posiadacze karty Silver, Gold i VIP mają darmowy dostęp do kultowego pisma o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

 

Nie należysz jeszcze do Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej! Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.