Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Philipp Plein | WARSZAWA

Marka Philipp Plein powstała w 1998 roku i zdobyła sławę oraz uznanie na całym świecie. Teraz – już od 12 lutego – w Warszawie, na miłośników mody swoje drzwi otwiera pierwszy monobrandowy Salon Philipp Plein w Polsce, który jest efektem strategicznej współpracy firmy Philipp Plein Group i Moliera 2. Nowy flagowy Salon mieści się w Domu Dochodowym w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie.

Monobrandowy Salon Philip Plein to 200 m2, które idealnie wpisuje się w tkankę modnego, luksusowego centrum stolicy. Pod adresem Plac Trzech Krzyży 3 w Warszawie znajdziemy najnowsze kolekcje Philipp Plein dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci i w pełni, na własnej skórze, doświadczymy elektryzującego, wyjątkowego świata słynnego projektanta.

 

Jak trafić do Salonu Philipp Plein | Warszawa?

Monobrandowy Salon Philipp Plein w Warszawie zlokalizowany jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w stolicy – Domu Dochodowym na Placu Trzech Krzyży 3, stworzonym z trzech zabytkowych kamienic.

Wolisz zakupy przez internet?

Oprócz zakupów stacjonarnych w monobrandowym Salonie Philipp Plein | Warszawa, zakupów damskiej, męskiej i dziecięcej kolekcji Philipp Plein dokonasz online przez całą dobę za pośrednictwem sklepu internetowego www.Moliera2.com

 
Philipp Plein | Warszawa
Plac Trzech Krzyży 3 / róg Mokotowskiej,
00-535 Warszawa
Tel. kom. +48 451 177 830
email: [email protected]