Wyszukaj
Szukaj

#Moliera2iPrzyjaciele

 

Dla branży mody rok 2020 był inny niż wszystkie dotychczasowe lata. Skłonił nas do działania i zmotywował do wprowadzenia wielu zmian i inicjatyw. Jedną z nich jest projekt #Moliera2iPrzyjaciele. Jest to akcja pozwalająca połączyć kreatywność, doskonałe rzemiosło i unikalny styl polskich i zagranicznych marek z nowoczesnym sklepem internetowym i narzędziami, którymi dysponujemy. W dobie pandemii wielu projektantów spotkało się z ograniczeniami i koniecznością zamknięcia sklepów stacjonarnych. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym niedogodnościom. Tak powstał projekt #Moliera2iPrzyjaciele, w ramach którego zaprosiliśmy przedsiębiorców do sprzedaży swoich kolekcji w naszym sklepie internetowym. Do dziś połączyliśmy siły m.in. z: MMC Studio, Joanną Muzyk, Cuori e Picche czy Balagan Studio. Z sukcesem sprzedaliśmy kilkadziesiąt tysięcy ubrań i akcesoriów, a na naszą platformę wprowadziliśmy rekordową liczbę produktów!

 

W RAMACH AKCJI
#Moliera2iPrzyjaciele

 

ZAPROSILIŚMY DO WSPÓŁPRACY
240 MAREK

 

SPRZEDALIŚMY JUŻ PONAD
40 000 PRODUKTÓW

 

Połączyliśmy siły z ponad 240 partnerami, sprzedaliśmy 40 000 ubrań i akcesoriów, a na naszą platformę dodaliśmy rekordową liczbę produktów! Jesteśmy niezwykle dumni, że projekt jest tak ogromnym sukcesem. Zainteresowanie wśród przedsiębiorców przerosło nasze początkowe oczekiwania, ale dzięki świetnej organizacji pracy naszego zespołu daliśmy radę. Cały czas przyjmujemy zgłoszenia i pozostajemy otwarci dla nowych marek  – mówi Katarzyna Zięba, Business Development Manager Moliera2.com.

11 lutego 2021 roku odbyła się 22. gala Doskonałość Mody Twojego Stylu 2020, podczas której projekt #Moliera2iPrzyjaciele otrzymał od magazynu Twój Styl nagrodę w kategorii „Inicjatywa Roku”!

Jak przystąpić do projektu #Moliera2iPrzyjaciele?

Kontakt dla marek chcących przystąpić
do projektu #Moliera2iPrzyjaciele

 

Katarzyna Zięba
Business Development Manager
Adres e-mail: [email protected]
Tel. + 48 572 082 802