Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

 

Polo Ralph Lauren to legendarna amerykańska marka założona w XX wieku przez znakomitego twórcę, który jest prekursorem nie tylko innowacyjnej linii ubrań, lecz także nowego stylu życia. Jego kolekcje pokochały największe światowe sławy, np. Hillary Clinton, Gwyneth Paltrow; zawitały w brytyjskiej rodzinie królewskiej oraz na planach filmowych. Kultowa koszulka polo stała się pragnieniem każdego, kto docenia luksus i klasę. Twórca marki inspiruje swoim stylem życia, pomysłowością i pracowitością. Jego kolekcje ubrań zachwycają niezmiennie od wielu lat, a logo marki jest rozpoznawane na całym świecie. Jedno jest pewne – Polo Ralph Lauren to spełnienie amerykańskiego snu. Wyznacza nowe ideały, daje wizję lepszego jutra i stawia wysoko poprzeczkę w zakresie sztuki, estetyki i dobrego smaku.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Buty

Torby

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Polo Ralph Lauren

395 produktów

Polo Ralph Lauren - legendarna amerykańska marka

Od początków do globalnej sławy

Założona w Nowym Jorku w 1967 roku, marka Polo Ralph Lauren szybko stała się symbolem luksusu i amerykańskiego snu. Jej założyciel, Ralph Lauren, rozpoczął karierę od sprzedaży krawatów dla Brooks Brothers, zanim postanowił stworzyć własną markę. Od tamtej pory jego wizja idealnego życia, często inspirowana kinematografią i kulturą wielkich miast, zdobywała serca na całym świecie. Jego projekty są nie tylko świadectwem estetyki i dobrego smaku, ale także refleksją nad American Dream - pragnieniem szczęścia i dążeniem do doskonałości.

Siła napędowa - życie i inspiracje

Wielki wpływ na kształt twórczości Laurena miała jego walka z rakiem mózgu. Pokonanie tej choroby stało się dla niego motywacją nie tylko do tworzenia, ale także do aktywnego udzielania się społecznie. Założona przez niego fundacja przynosiła pomoc osobom potrzebującym, podkreślając jego determinację i chęć tworzenia pozytywnej zmiany w świecie.

Moda ponadczasowa - kolekcje Polo Ralph Lauren

Kolekcje Polo Ralph Lauren, od koszulek po koszulki polo, są symbolem elegancji, luksusu i ponadczasowej klasy. Wśród oferty marki znajdziemy bluzy, swetry, spodnie, a także luksusowe sukienki. Ikoną marki stały się produkty takie jak t-shirty z misiem czy pikowane kurtki. Ale to nie koniec, bowiem ofertę dopełniają akcesoria takie jak paski, buty, torebki, a nawet bielizna i świece. Wszystkie produkty są dostępne zarówno w Salonach Moliera 2, jak i online na stronie Moliera2.com.