Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Amerykańska marka CULT GAIA rozpoczęła działalność w 2012 roku w mieście aniołów – Los Angeles. Jasmin Larian w ekspresowym tempie podbiła serca kobiet w Stanach Zjednoczonych, a chwilę później na całym świecie modelem torebki ‘Gaia’s Ark’. Jednym z wielu manifestów marki jest „mieć szafę pełną magii, która świeci każdym dodatkiem”. CULT GAIA tworzy nowe, ponadczasowe interpretacje klasycznych toreb.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Buty

Torby

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

Ubrania

Buty

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
WYSOKOŚĆ OBCASA
WYSOKOŚĆ OBCASA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
MISECZKA
MISECZKA
OFERTA
OFERTA
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie Ubrania, Obuwie I Akcesoria

52 produktów

Damska kolekcja Cult Gaia

Cult Gaia to znacząca nazwa amerykańskiej marki, która pokłada nadzieję w wartości i sprawczej mocy słowa. Nazwa od początku miała wróżyć marce sukces, a grecka bogini Gaja, Matka Ziemia, to swego rodzaju patronka niosąca przedsięwzięciu potężną siłę. Gaja przypomina o nierozerwalnym związku marki z naturą. Wszystkie te skojarzenia opisują świeżą, kreatywną markę, która rozwija się w przejmującym tempie i na której koncie są wpisane kultowe projekty, z dumą prezentowane przez gwiazdy, np. Jessicę Mercedes.

Założycielką marki Cult Gaia jest Jasmin Larian, ambitna i utalentowana artystka, która rozpoczęła swoją indywidualną działalność w 2012 roku. Hasłem przewodnim projektantki od początku było dotarcie do szerokiego grona kobiet poprzez tworzenie projektów unikatowych, ekskluzywnych i jednocześnie przystępnych cenowo. Dzięki temu podejściu każda kobieta może zaznać luksusu. 

Ogromny sukces przyniosły marce projekty kwiatowych wianków i opasek na głowę. Moda na nie opanowała rynek w błyskawicznym tempie. A gdy ów pomysł zaczęły powielać największe sieci sklepów odzieżowych, projektantka postanowiła pójść dalej ze swoją twórczością. Następnym krokiem i jednocześnie kolejnym dziełem okazała się bambusowa torebka Ark, w której dostrzega się inspirację japońskim koszem piknikowym. Fenomen tej torebki tkwi w kilku szczegółach. Bambus, z którego jest wykonywana, jest odnawialnym źródłem pozyskiwania surowców, co doskonale trafia do przekonania świadomych i wrażliwych kobiet. Kolekcja obejmuje również damskie torebki drewniane i perłowe oraz torebki z kryształami górskimi – wszystkie niosą energię z ziemi i jej dobrodziejstw.  Oprócz torebek wielką chlubą marki są buty. Sandały, botki, klapki, szpilki – wszystkie łączy element wspólny, a mianowicie rzeźbiony obcas z geometrycznych kształtów, dzięki któremu butów Cult Gaia nie sposób nie rozpoznać.

Wreszcie unikatowość stylu marki tkwi w połączeniu amerykańskiego luzu, swobodnej twórczości i artystycznego ducha z lekkością i fantazją stylu boho. W kolekcji Cult Gaia znajdują się nie tylko wiklinowe torebki damskie, które łudząco przypominają urocze kuferki, lecz także liczne akcesoria damskie, takie jak biżuteria czy paski. Projektantka proponuje również całą serię autorskiej odzieży, do której produkcji używane są najdelikatniejsze materiały, np. jedwab, a także stosowane neutralne kolory. Ta prostota jest zupełnie przemyślana – ubrania bowiem mają wg projektantki być bazą do prezentowania pięknych akcesoriów. Z niezwykłą ofertą marki Cult Gaia zapoznasz się w Salonach oraz na stronie internetowej Moliera2.