Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Moliera2 | BEAUTY

 

 

Przywitaj się w świecie mody, gdzie elegancja i styl spotykają się z nowoczesnym podejściem do trendów. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego flagowego Salonu Moliera2 | Warszawa, znajduje się przepiękna część, poświęcona najnowszym i najmodniejszym markom, które zachwycają swoim innowacyjnym podejściem do mody.

W naszej kolekcji królują marki, które zaskakują kreatywnym podejściem do mody i stylu, takie jak minimalistyczna, zachwycająca spektakularnymi pokazami mody Coperni, czy też odważny Marc Jacobs, słynący z niebanalnych wzorów, awangardowych stylizacji i wyrazistych kolorów. Młodych duchem klientów przyciągają kultowe buty Golden Goose, które zyskały miano obiektu pożądania na całym świecie. Niebanalność i awangardowość to słowa, które idealnie oddają charakter obecnej w naszej ofercie marki Nodaleto, która podobnie jak Kenzo i Oneteaspoon, od dawna zyskały swoje miejsce w modowym świecie, oferując swoim klientom zawsze coś nowego, niepowtarzalnego i wyjątkowego. Wśród naszych propozycji można odkryć futurystyczne projekty marki Courreges, w których nowoczesna estetyka spotyka się z innowacyjnymi tkaninami, eleganckie i zmysłowe ubrania od Nanushka, wytwarzane z ekologicznych materiałów, a także unikalne wzornictwo torebek od Wandler, łączące funkcjonalność z eleganckim wzornictwem i interesującymi kształtami.

W Salonie Moliera2 | Beauty przykładamy ogromną wagę do każdego elementu naszej oferty, dlatego nie zapominamy również o perfumach. W naszej wyjątkowej kolekcji znajdują się zapachy Courreges, które zaskoczą swoją świeżością i lekkością, oraz ekskluzywne perfumy Tom Ford, które rozgrzeją zmysły swoją intensywnością i elegancją. Bez wątpienia spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie nie tylko wyjątkowe ubrania, ale także perfumy, które stanowią doskonałe uzupełnienie ich stylizacji.

 

Moliera2 | BEAUTY, Warszawa
ul. Moliera 2/4, 00-076 Warszawa
kom. +48 786 850 674
email: [email protected]