Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Męskie wody toaletowe

25 produktów

Perfumy to jeden z najpopularniejszych dodatków każdej kobiety i każdego mężczyzny. Odpowiednio dobrane potrafią ściągnąć do nas zainteresowanie oraz wzbudzić pożądanie. Ponadto, zapachy kojarzą nam się bezpośrednio z wspomnieniami, są cichym (ale skutecznym) tłem danych wydarzeń i dodatkowo budzą pozytywne skojarzenia. W sklepie internetowym Moliera 2 znajdziesz perfumy, wody perfumowane i toaletowe znanych, światowych marek w atrakcyjnych cenach.

Perfumy z całą pewnością intrygują nas jako ludzi – szczególnie ich unikatowe kompozycje zapachowe oraz fakt, że często na dwóch różnych osobach pachną zupełnie inaczej. Z pewnością zastanawiasz się co wpływa na zapach każdej perfumy? Jest to oczywiście unikatowa budowa perfum – podział na głowę, serce i bazę perfum, czyli górne, środkowe i dolne nuty. Określone zapachy uwalniają się wraz z upływem czasu dlatego te same perfumy będą pachnieć inaczej w momencie rozpylenia, po 15 minutach i po pół godziny. Głowa perfum jest wyczuwalna od razu po aplikacji i jej zadaniem jest przyciągnięcie uwagi danej osoby. Tworzą go zapachy cytrusowe i ziołowe. Serce perfum to środkowe nuty, które wyczuwalne są po 15 minutach od aplikacji i utrzymują się do trzech godzin. Z reguły są to kwiaty, owoce i przyprawy. Baza perfum jest wyczuwalna po pół godziny i utrzymuje się do kilku godzin. Znajdują się w niej zazwyczaj składniki drzewne lub orientalne nuty.

Czym się różni woda toaletowa od perfum? Czyste perfumy posiadają bardzo wysokie stężenie esencji zapachowej – nawet do 30%. Jeżeli chodzi o różnicę – woda toaletowa a perfumowana – woda toaletowa posiada trzecie w kolejności stężenie składników zapachowych: do 8%, a woda perfumowana do 15%. W związku z tym woda toaletowa będzie krócej utrzymywać się na skórze niż woda perfumowana lub perfumy. Jak nakładać wodę toaletową? Rekomenduje się powtórzenie jej aplikacji co 2-3 godziny. Wodę toaletową, a także wodę perfumowaną czy perfumy pryskamy w konkretnych miejscach na ciele. Są to: płatki uszu, włosy, kark, tętnice szyjne, dekolt, nadgarstki, zgięcia łokcia, kolana i miejsca pod kolanem. Dzięki tak strategicznej aplikacji możesz być pewna, że zapach pozostanie z Tobą na długo!
W sklepie internetowy Moliera 2 znajdziesz następujące luksusowe marki wód toaletowych: Marc Jacobs i Tom Ford. Perfumy damskie i męskie dostępne w naszym sklepie, to, między innymi, kultowe zapachy Tom Ford: Mandarino di Amalfi, Sole di Positano, Fleur de Portofino, Soleil Blanc, Extreme, Neroli Portofino Acqua, Black Orchid, Noir i For Men. To również damskie perfumy Marc Jacobs: Daisy, Daisy Blush i Daisy Dream. Cieszące się świetnymi opiniami wśród Klientów perfumy, wody toaletowe i wody perfumowane znajdziesz w naszym ekskluzywnym sklepie internetowym w bardzo korzystnej cenie.